image 66481 25 v1
Galéria(6)

Ako premeniť staré steny na ZDRAVÉ?

Partneri sekcie:

Predstavte si, že voľbou správneho stavebného materiálu by ste dokázali investorovi ponúknuť až do 70 % nižšie hodnoty voľne prchavých látok v ovzduší jeho zrekonštruovanej budovy. A nebude si to vyžadovať žiadne špeciálne postupy, ani sa nepredĺži čas rekonštrukcie. Ako je to možné?

SAINTGOBAIN 2123
SAINTGOBAIN 2124
SAINTGOBAIN 2125
SAINTGOBAIN 2126
SAINTGOBAIN 2127
PALETA ACTIVair v6

Po niekoľkoročnom vývoji prináša firma Rigips aj na náš trh produkty s inovatívnou technológiou čistenia vnútorného ovzdušia  – zdravé sadrokartónové dosky Activ’Air a akustické dosky Gyptone Activ’Air®.

Zdravé dosky s technológiou Activ’Air® neutralizujú voľne prchavé látky v ovzduší, predovšetkým zdraviu škodlivý formaldehyd. V pozadí novej technológie sa skrýva špecifická zložka, ktorá nemá žiadny negatívny vplyv na životné prostredie. Activ’Air® rozbíja väzby uhlík – kyslík v aldehydoch a pretvára ich na zlúčeninu neškodného uhlíka. Ide o konečný a nezvratný proces, ktorého výsledkom je čistý vzduch v interiéri. Testy v nezávislých laboratóriách Eurofins potvrdili, že: Activ’Air® trvalo odstraňuje tri štvrtiny škodlivých látok v ovzduší, nestráca účinnosť ani po úprave povrchu bežnými materiálmi, nevylučuje spätne škodlivé látky a čistí ovzdušie v interiéri až dlhých 50 rokov.

Pre bližšie informácie o produkte navštívte stránku www.zdravadoska.sk alebo  kontaktujte projektových špecialistov, ktorých nájdete na stránke spoločnosti Rigips v sekcii Kontakty.
 
Kontakt:
Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.
Divízia Rigips
Vlárska 22
917 01 Trnava
www.rigips.sk
ZDROJ: PR článok spoločnosti Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.