Partneri sekcie:
  • Peikko
  • Vaillant
  • STAT_KON
  • SKSI

Náradie Milwaukee: Nekompromisný výkon za každých okolností

image 78397 25 v1

Americký výrobca elektrického náradia pre profesionálov, vedúci v oblasti technológií bezuhlíkových motorov a akumulátorových riešení, v rámci značky Milwaukee uviedol na trh nové náradie radu FUEL 2 a s ním dva nové modely akumulátorových vŕtacích skrutkovačov.

Spoločnosť Milwaukee v októbri tohto roku uviedla na trh nový rad výkonnejších a dokonalejších akumulátorových vŕtacích skrutkovačov. Tieto nové náradia sa vyznačujú vynikajúcimi technickými parametrami. „Snažíme sa dôkladne sledovať potreby našich zákazníkov a reagovať na ich pripomienky. Každý nasledujúci nový rad prináša nielen zlepšenie týkajúce sa nových, dostupných technológií, ale berie tiež do úvahy pripomienky svojich priamych používateľov,“  uviedol.

V rámci nového radu vŕtacích skrutkovačov boli na trh uvedené dva modely Milwaukee M18FDD a M18FPD. Obidva sa vyznačujú veľmi moderným dizajnom a do značnej miery môžu slúžiť ako náhrada za vysokovýkonné sieťové vŕtačky používané na stavenisku. Používatelia môžu využiť dve mechanické prevodovky: 0 – 550 ot/min (vysoký krútiaci moment a nízke otáčky) a 0 – 2000 ot/min (nižší krútiaci moment a vyššie otáčky). Plynulo variabilná regulácia otáčok vďaka regulačnému spínaču režimu rýchlosti I a II je pri produktoch Milwaukee štandardom. Okrem toho, model FPD na uľahčenie vŕtania do tvrdých murovaných a betónových materiálov nám ponúka možnosť zapnúť príklepový mechanizmus (počet príklepov 0 – 32 000 pr./min). Vďaka modernej technológii, ako je napríklad nová prevodovka, je možné dosiahnuť maximálny krútiaci moment až 135 Nm, zásluhou čoho je toto náradie v porovnaní s konkurenciou jednoznačným lídrom. Vysokú účinnosť nových skrutkovačov Milwaukee zaisťuje nielen ich moderný motor, ale tiež veľmi výkonný 18 V lítium-iónový akumulátor s kapacitou 5,0 Ah. Články akumulátora Milwaukee REDLITHIUM sú nielen veľmi účinné, ale tiež mimoriadne odolné. Odolajú tisíckam nabíjacím cyklom bez straty nominálnej kapacity. Ďalším prvkom, ktorý robí tieto vŕtacie skrutkovače jedinečnými, je inteligentný elektronický systém Milwaukee REDLINK PLUS chrániaci akumulátor pred preťažením a nadmerným vybíjaním. Uťahovacia sila je nastaviteľná pomocou prstenca s 22 úrovňami krútiaceho momentu a k dispozícii je uzamknutie na vŕtanie. Pohonná jednotka tiež disponuje elektrickou brzdou, ktorá skrutkovač zastaví do jednej sekundy po jej vypnutí. Nové vŕtacie skrutkovače Milwaukee sú vybavené odolným jednodielnym kovovým skľučovadlom nástrojov s rozsahom od 1,5 do 13 mm. Skľučovadlo je navrhnuté na prácu s automatickou aretáciou vretena. Bočná rukoväť a tiež vhodne tvarovaná rukoväť s protišmykovým povrchom sú zárukou pracovného pohodlia a bezpečnosti.

Nové vŕtacie skrutkovače, rovnako ako aj ďalšie elektrické náradie pre profesionálov značky Milwaukee, si môžete zakúpiť výhradne prostredníctvom siete špecializovaných veľkoobchodných a maloobchodných predajcov. Najväčší výber produktov a tiež pomoc profesionálnych poradcov vám je k dispozícii prostredníctvom našej siete pridružených predajní — v našich centrách Heavy Duty Centers (HDC). Do skupiny predajní s označením HDC v súčasnosti patrí desať predajní, v ktorých sa vykonáva prestavba v podobe výmeny nábytku a vizuálneho dizajnu. Navyše zákazníci získajú podporu profesionálov spoločnosti Milwaukee: špecializované tímy Job Site Solution (JSS) navštevujú veľké stavebné projekty po celej krajine. JSS tímy sú vybavené charakteristickými červenými autami naloženými všetkými produktmi značky Milwaukee a poskytujú rady a informácie o tom, ako môže moderné náradie pomôcť pri práci na každom stavenisku. Spoločnosť Techtronic Industries Czech s.r.o., ktorá je autorizovaným zástupcom značiek MILWAUKEE, RYOBI a AEG, intenzívne rozvíja distribúciu profesionálneho náradia. TTI je tiež zodpovedná za rozvoj siete centier HDC v Českej republike, na Slovensku a v Maďarsku.

KategórieStavebná technika