HS prah

Výhľad bez bariér!

Partneri sekcie:

Každá sezóna sa stáva skutočným zážitkom, či je zima alebo leto, vždy ste s ňou spokojný. Konštrukcia okien zaručuje maximálny prienik svetla. Toto je skutočná tendencia modernej architektúry. Ponúkame takmer neobmedzené možnosti kombinácie až štyroch posuvných krídel spolu s fixnými.

Posuvné otváranie krídla je priestorovo úsporné. Maximálna šírka celého systému je 6,5 m a môže mať výšku až do 2,7 m. Vytvárame pre vás nový pocit, v ktorom je ústredná užívateľská prívetivosť a dokonca aj veľké krídla s obrovským trojsklami sa dajú otvoriť bez problémov.

VEKA SLIDE ‘82 bol vyvinutý na báze energeticky úsporného systému Softline’82. Vďaka kompatibilite systému bolo možné na fasáde integrovať okná a dvere ako pôvabnú jednotku. Úspora energie v systéme tiež zostáva uchovaná. 82 mm hrúbka krídla môže byť použitá ako ideál pre nízkoenergetické domy a aj pre renováciu. Tesniaci systém VEKASLIDE ‘82 zaručuje optimálnu hustotu vetra a dažďa.

Úpora energie znamená úsporu peňazí

Vďaka technológii VEKA SLIDE ’82 výrazne ušetríte náklady na energiu. Sofistikovaný tvar profilov v kombinácii s trojitým zasklením aj bez použitia ďalších izolácii ovplýva vynikajúcimi tepelnoizolačnými vlastnosťami, ktoré sú dôležitým prínosom, nakoľko môžete dosiahnuť maximálnu izolačnú hodnotu Uf. 1,4 W(m2.K). Inovačný prah zabezpečuje úplné vylúčenie tepelných mostov a to udržuje vaše drahocenné teplo dnu a eurá v peňaženke.

www.bruvo.sk