Elegant Infinity 76 X bez technológie ThermoFibra: oceľová výstuž s hrúbkou steny 2,0 mm v ráme a krídle.

Nadčasové vchodové dvere s profilom Elegant

Partneri sekcie:

Vizuálnu podobu stavby možno zjednotiť použitím totožného profilu na vstupné dvere i okná. Systém Elegant je dostupný nielen pre okenné profily, ale aj pre vchodové dvere, a to vo dvoch variantoch – so štandardnou oceľovou výstužou a bez nej, teda s využitím technológie ThermoFibra. S oboma typmi vchodových dverí možno realizovať prvky až do veľkosti 2,5 m. Pre oba varianty sú tiež k dispozícii nulové prahy.

Pri vchodových dverách Elegant bez technológie ThermoFibra sa pre lepšiu stabilitu a torznú tuhosť používa v ráme a krídle špeciálne tvarovaná oceľová výstuž s hrúbkou steny 2,0 mm. Rohy profilu sú vystužené špeciálnou zvárateľnou spojkou, ktorá zvyšuje stabilitu a odolnosť proti deformácii.

Vstupné dvere s profilom Elegant s integrovanou technológiou nekonečných sklených vlákien ThermoFibra bez oceľovej výstuže sa vyznačujú vynikajúcimi tepelnoizolačnými vlastnosťami Uf = 0,97 W/m2K. Z konštrukčného a technického hľadiska umožňuje vynechanie výstužnej komory výrazné zlepšenie tuhosti profilu a stability v dôsledku vyššieho počtu priehradiek. V porovnaní s vchodovými dverami Elegant s oceľovou výstužou je hmotnosť týchto dverí až o 39 % nižšia.

Viac sa dočítate na www.elegant.deceuninck.com/sk

Nový systém vchodových dverí Elegant ThermoFibra Infinity 76 X je jediným systémom s integrovanou technológiou nekonečných sklených vlákien bez oceľovej výstuže.
Nový systém vchodových dverí Elegant ThermoFibra Infinity 76 X je jediným systémom s integrovanou technológiou nekonečných sklených vlákien bez oceľovej výstuže. | Zdroj: Deceuninck

Zdroj: Deceuninck