Pod kontrolou všetko, na čom záleží

Technické riešenia od Schrack Seconet chránia ľudský život a majetok – spoľahlivo a na dlhé roky.

High-tech produkty rakúskej spoločnosti v oblasti požiarnej signalizácie a zdravotnej starostlivosti spĺňajú najvyššie nároky. Táto kvalita urobila zo spoločnosti Schrack Seconet významného hráča na Slovensku a v mnohých ďalších európskych krajinách.

Riešenia spoločnosti sa využívajú vo viac ako 70 krajinách. Poskytujú bezpečnosť kancelárskym budovám, letiskám, hotelom, nemocniciam, múzeám, výrobným halám, tunelom a centrálnym bankám. Odbornosť z Rakúska je preto základom mnohých inovatívnych systémov: Systémy požiarnej signalizácie od Schrack Seconet zachraňujú životy a minimalizujú škody na majetku. Komunikačné systémy v nemocniciach sú prospešné pre personál aj pre pacientov – či už ide o systémy privolávania sestier, multimediálne terminály alebo systémy na lokalizáciu osôb.

Vývoj aj výroba systémov prebieha v Európe. „Dôsledne investujeme do postupnej evolúcie našich produktov. S inžinierskymi zručnosťami a najnovšími informačnými technológiami realizujeme profesionálne bezpečnostné technológie s budúcnosťou,“ zdôrazňuje Milan Jalšovský, riaditeľ obchodného zastúpenia v Bratislave.

Špecialisti spoločnosti Schrack Seconet neustále pracujú na ďalšom vývoji systémov; cieľom je neustála inovácia. Schrack Seconet bol priekopníkom vo využívaní technológie internetového protokolu, ktorá optimalizuje prístup k dátam a robí systémy flexibilnejšími.

Schrack Seconet je súčasťou švajčiarskej skupiny Securitas, jednej z popredných svetových spoločností v oblasti bezpečnostných služieb a riešení. Schrack Seconet je v rámci skupiny kompetenčným centrom pre požiarne signalizačné a komunikačné systémy.

Milan Jalšovský, riaditeľ obchodného zastúpenia v Bratislave.
Milan Jalšovský, riaditeľ obchodného zastúpenia v Bratislave. | Zdroj: SCHRACK SECONET,

www.schrack-seconet.com

Zdroj: PR článok SCHRACK SECONET, s.r.o.