CEMIX 3D DETAIL

Partnerská zóna Cemix šetrí čas

Projektantom, architektom aj študentom chceme uľahčiť prácu a ušetriť cenný čas. Ako? Skrz pripravené systémové riešenia a jednotlivé detaily, ktoré sú vám k dispozícii v našej Partnerskej zóne Cemix.

Stačí sa zaregistrovať a máte všetky projektové materiály hneď poruke. Prehľadne, na jednom mieste, s automaticky generovanými dokumentmi.

Homepage SK Partnerská zóna
Zdroj: Cemix

Čo nájdete v Partnerskej zóne?

Kompletne spracované materiály, ktoré šetria čas a uľahčia prácu pri príprave a návrhu projektu. Pripravili sme detaily a systémové riešenia na jednom mieste, ktoré môžete okamžite a bezplatne použiť. Partnerská zóna poskytuje ľahké generovanie textov do technických správ, veľa prehľadne zoradených CAD detailov/BIM knižnice a pluginy, systémové skladby, kalkulačku spotreby, technickú dokumentáciu, informácie o dotáciách, ale aj export pre rozpočtové programy.

Partnerská zóna obsahuje aj výpočty kotvenia ETICS, návrhy fasád, vzorkovníky, protipožiarne riešenia fasád – PKO a veľa ďalších podkladov a informácií pre projekčnú činnosť. Od stavby, cez rekonštrukciu, po zdravé bývanie. Už nemusíte hľadať riešenia na viacerých miestach.

To všetko budete mať k dispozícii s možnosťou vytvoriť si jednotlivé projekty a kedykoľvek sa k nim vrátiť a pokračovať v práci.

PZ2 1
Zdroj: Cemix

Pracujte efektívne s podporou odborníkov

To je Partnerská zóna Cemix, partner pre vaše projekty. S podporou projektových špecialistov, ktorých môžete kedykoľvek kontaktovať. Začnite šetriť svoj čas už teraz.

Cemix logo bar

www.cemix.cz