Pivotové dvere pre rezidencie a komerčné budovy

Reynaers vždy ponúka maximálne riešenie s vysokými odolnosťami a transparentnosťou subtilnými profilmi. Kyvná funkcia MasterLine pivotových dverí rozšírila riešenie s EPDM tesneniami, a integrovaným žľabom.

Pivotové dvere sú obľubeným prvkom pre rezidenčné ale aj komerčné budovy s dôrazom na atraktivnosť. V ráme sú integrované po stranách niekoľkobodové zámky, prípadne synchronizované motorickým ovládaním.

Pre dizajn ponúkame zasklenie izolačným 3-sklom alebo plným izolovaným lepeným panelom, v kombinácií s bočným svetlíkom. ktoré sú integrované celoplošne do hliníkových profilov – a to bez slabých miest v rohoch a bez trecieho odporu, ako to býva pri systémoch s bežnými tesneniami so štetinami.

Zdroj: REYNAERS ALUMINIUM s.r.o.

Teplotechnicky vylepšená vysoká izolácia s Uf ≥1,5W/m²K pre HI+variant a vrátane zasklenia dosiahneme Uw=0,85W/m²K. Pre uživateľský komfort doplňame riešenia so synchronizovaným zámkom, spomaľovačom dovierania zatváračom, pre bezpečnosť triedu  aj RC2 / WK2 s aktuálne testovanými veľkými rozmermi 1,7m x 3m a váhy krídla 200kg. 

Zdroj: REYNAERS ALUMINIUM s.r.o.

Pivotové dvere MasterLine sú jediným systémom s drenážou prahov a intergovaným žľabom súčasne, voliteľná os otáčania medzi 300 až 850mm. Pre vyšši komfort doporučujeme práve synchronizované motorické zámky napojené na inteligentné ovládanie vstupu.

Pivotové dvere disponujú celkovo 6 elektromechanickými uzatváracími bodmi a tiež dvomi otočnými bodmi, ktoré sú integrované do konštrukcie rámu. Plug-in komponenty na kontrolu uzamknutia dverí umožňujú pohodlné ovládanie a kontrolu vstupu vrátane smart aplikácií. Varianty otvárania sú dnu alebo von, zasklenia alebo plný panel, kombinované elementy.

Zdroj: REYNAERS ALUMINIUM s.r.o.

Drenáž cez drenážne otvory a koncovky (A), komora na zbieranie vody(B) a evakuácia vody pod prahom cez drenáže.

Pozrite si video

www.reynaers.sk

Facebook Reynaers Aluminium Slovakia

Zdroj: PR článok REYNAERS ALUMINIUM s.r.o.