budova s odvetranou fasádou

Odvetrané fasády AVG

Odvetrané fasády AVG prinášajú budovám, rodinným vilám a moderným multifunkčným halám originálny a nezameniteľný vzhľad. Odvetrané fasády AVG sú vyrobené z kvalitného hliníka –z materiálu 21. storočia.

Odvetrané fasády AVG – nadčasové riešenia

Odvetrané fasády AVG vyrobené z kvalitných hliníkových materiálov spĺňajú vysoké požiadavky a nároky na riešenia pre moderné a nadčasové fasády.

Väčšinu moderných budov, rodinných víl a moderných hál pokrýva hliník. Ja to všade tam, kde sa vyžaduje zachovanie dlhotrvajúcich pôvodných vlastností.

S určitosťou môžeme povedať, že hliník sa stal materiálom 21. storočia pre odvetrané fasády, hliníkové okná, hliníkové dvere a presklené fasády, kde sklá sú upevnené v hliníkových profiloch. Hliník dokáže dlhodobo odolávať vplyvom vonkajšieho prostredia oveľa viac a neporovnateľne dlhšie ako napríklad fasádne dosky z materiálu HPL, drevo alebo obklady z rôznych cementových platní.

Aj preto fasády väčšiny významných budov v zahraničí a u nás pokrýva hliníka. Odvetrané fasády AVG ponúkajú kvalitné riešenia pre moderné stavby, ktoré potrebujú takú fasádu, ktorá prežije generácie.

Odvetraná hliníková fasáda AVG – „originálne riešenie pre takmer každú dizajnovú výzvu, veľkú alebo malú“

Objavte kvalitu odvetranej fasády AVG z hliníka aj v jej detailoch

Odvetrané fasády AVG vyrobené z hliníka ponúkajú jedinečnosť a presnosť aj v detailoch. Fasády AVG z hliníka sú vyrábané v modernom výrobnom závode presnými CNC strojnými technológiami.

Fasádne prvky AVG ponúkajú presné detaily ostení, nadpraží, rohov, kútov, nároží a ďalších nadväzujúcich detailov. Rozmery fasádnych dielcov AVG sú voliteľné a preto môžete vytvoriť zaujímavé riešenia pre originálnu a kvalitnú fasádu.

Žiadne iné fasády nemajú také systémové vyhotovenie detailov a strojárenskú presnosť ako fasády, ktoré sú vyrobené z hliníka. Presnosť hliníkových fasád dotvorí absolútnu dokonalosť v spojení kvalitného materiálu pre nadčasové riešenie.

Odvetrané fasády AVG z hliníka sú certifikované na najvyššiu triedu požiarnej odolnosti A1

Odvetrané fasády AVG z hliníka sú certifikované na najvyššiu požiarnu odolnosť A1, ktorá zaručí bezpečnosť pred šíriacim sa požiarom.

Požiarnou odolnosťou fasád sa zaoberajú vyhlášky, zákony a predpisy, ktoré presne definujú požiadavky na dodržiavanie požiarnej ochrany. Za správne materiálové zloženie fasády zodpovedajú projektanti a architekti.

Treba však povedať, že v prípade požiaru fasády sa šíri oheň extrémne rýchlo. Toto znemožňuje  alebo obmedzuje zásah hasičskému zboru pri evakuácii osôb. Smrteľným zabijakom však často nebýva oheň, ale štipľavý a jedovatý dym, ktorý je smrteľným zabijakom.

Odvetrané fasády AVG z hliníka s požiarnou odolnosťou v najvyššej triede A1 NEHORIA a NEDYMIA. Predstavujú bezpečnosť pre projekty viacpodlažných budov, bytových domov, rodinných víl a multifunkčných hál a spĺňajú prísne podmienky a kritériá pre požiarnu odolnosť fasád.

Najlepšie služby pre odvetrané fasády z hliníka od AVG GROUP

AVG group, a.s. ponúka najlepšie služby pre všetkých projektantov, architektov, stavebné spoločnosti, zákazníkov v oblasti poradenstva a konzultácií pre výber riešenia prevetrávaných fasád.

  • vypracovanie riešení odvetraných fasád
  • výrobná a technická dokumentácia k odvetraným fasádam
  • stavebné a konštrukčné detaily fasád
  • hliníkové fasády AVG sú vyrobené na Slovensku
  • odvetrané hliníkové fasády AVG s požiarnou klasifikáciou A1
  • vlastná odborná montáž od výrobcu AVG našimi slovenskými pracovníkmi

Spoločnosť AVG group, a.s. je aj najznámejším výrobcom pre oceľové haly, multifunkčné haly, oceľové konštrukcie, montované budovy, presklené fasády, hliníkové okná a dvere a iné stavebné systémy.

 

www.avg-group.com

www.haly.expert

ZDROJ: PR článok spoločnosti AVG Group, a.s.