BLACK LINE CADURA CAW2 2020 SHADE small

Moderná Walk-in zástena od SanSwiss do Vašej kúpeľne

Tradičný výrobca SanSwiss vyrába atraktívne sprchové zásteny, ktoré vynikajú vysokou kvalitou, exkluzívnym vzhľadom a jednoduchým dizajnom. Trendom sú aj u SanSwiss Walk-in zásteny, ktoré umožňujú široký vstup do priestoru sprchy, respektíve sprchovacieho priestoru. A poskytujú tak veľký priestor pre relaxáciu a odpočinok pri sprchovaní.

Walk-in zásteny je možné inštalovať do rohu alebo voľne do priestoru. Odporúčame inštaláciu Walk-in zásteny na vaničku. Napr. sprchová vanička LIVADA od SanSwiss ponúka len samé pozitíva. Možná je však aj inštalácia na dlažbu – pre bezbariérový prístup.

Walk-in zásteny možno jednoducho doplniť o pevnú alebo otočnú stenu v pravom uhle, ktorá čiastočne zamedzí striekanie vody von na podlahu.

CADURA – atraktívna Walk-in zástena v mnohých farebných prevedeniach do dizajnovej kúpeľne

Medzi najobľúbenejšie Walk-in zásteny SanSwiss patrí jednoznačne CADURA. V ponuke ako pevná stena samostatná s posuvným dielom s praktickým Soft open / close systémom pre jednoduché a tiché otváranie alebo ako klasická pevná stena s otočnou bočnou stenou v 180 °, ktorá zamedzuje striekaniu vody z priestoru Walk-in zásteny. Ergonomické madlo je úplne v súlade s ostatnými prvkami Walk-in zásteny.

Obe Walk-in zásteny vyrába SanSwiss v tradičnom aluchrómovom prevedení, v kolekcii BLACK LINE (v elegantnej matnej čiernej farbe), WHITE LINE (v nadčasovej matnej bielej farbe) a GOLD LINE (v luxusnej zlatej lesklej farbe). Na výber máte dve sklá – klasické číre sklo a sklo Shade – biela sieťotlač na vonkajšej strane skla. Všetky sprchové zásteny SanSwiss sú na vnútornej strane skla vybavené antiplakovou úpravou Aquaperle, ktorá zamedzí vzniku vodného kameňa a nečistôt na skle.

SanSwiss vyrába Walk-in zásteny CADURA aj v atypických prevedeniach do netradične riešenej kúpeľne napr. v podkroví.

EASY – Walk-in zástena pre „EASY“ sprchovanie

Walk-in zásteny EASY predstavujú jednoduché riešenie pre každodenné sprchovanie. Klasická pevná stena, ktorá môže byť použitá samostatne alebo je možná aj kombinácia dvoch pevných stien – riešenie Concept Walk-in EASY (nutné zakúpiť spojovací diel VT90). Walk-in zásteny EASY sú vyrobené z 8mm bezpečnostného skla s antiplakovou úpravou Aquaperle. SanSwiss vyrába sprchové zásteny v štandardných aj atypických prevedeniach, v širokej ponuke farieb profilov i skiel – záleží len na Vás, akú variantu si vyberiete.

Pre tradičné kúpeľne odporúča SanSwiss Walk-in zásteny v chrómovom dekore skiel (61 mriežka, 62 stromy, 67 vertikálne línie) a klasickom „aluchróme“, pre elegantné kúpeľne v bielo-čiernej kombinácii variantu Walk-in zásteny BLACK LINE v čiernej matnej farbe alebo WHITE LINE v bielej matnej farbe. Pre loftové kúpeľne je ideálna Walk-in zástena EASY LOFT 69.

Optimálnu stabilitu Walk-in zásteny zaisťuje štandardne dodávaná stabilizačná vzpera s dĺžkou 1250 mm (možné skrátiť) alebo stropná či rohová vzpera (na objednávku).

Novinkou v sortimente SanSwiss je praktický stojan s držiakom na uterák a poličkami.

EASY KASW 06 2020 small
Walk-in zástena EASY s praktickým stojanom | Zdroj: Sanswiss

https://www.sanswiss.cz/sk/