Sprchové zásteny ANNEA BLACK s L-kovaním od SanSwiss

Sprchové zásteny ANNEA BLACK od SanSwiss symbolizuje minimalizmus a klasika v najčistejšej podobe.

Vďaka jednoduchým líniám, jemným detailom a decentne podčiarknutým čiernym kontúram vynikne moderný dizajn sprchových zásten ANNEA BLACK. Bezrámové sprchové zásteny ANNEA sa vyznačujú nadčasovou jednoduchosťou a maximálnym komfortom.

6mm bezpečnostné sklo je opatrené antiplakovou úpravou Aquaperle, ktorá eliminuje vznik a usadzovanie vodných nečistôt na skle sprchovej zásteny. Štandardná výška sprchových zásten je 2 000 mm, krídlové sprchové dvere sa otvárajú von a na vnútornej strane sa nachádzajú zapustené pánty so zdvihovým mechanizmom pre ľahké a rýchle čistenie.

Sprchové dvere ANNEA BLACK majú ergonomické madlo s dokonalým designom.
Sprchové dvere ANNEA BLACK majú ergonomické madlo s dokonalým designom. | Zdroj: Sanswiss

Montáž sprchovej zásteny je jednoduchá predovšetkým vďaka vyrovnávaciemu profilu, ktorý umožňuje prestaviteľnosť až 15 mm. SanSwiss ponúka sprchové zásteny ANNEA v čiernej matnej farbe s čírym sklom.

Novinkou roku 2022 sú sprchové zásteny ANNEA s exkluzívnym L-kovaním – uchytenie skla pomocou 2 kusov kovania v dizajne, ktorý perfektne ladí s pántami.

Sprchová zástena ANNEA BLACK, čierna matná, číre sklo l Jednokrídlové dvere s pevnou stenou v rovine a s bočnou stenou s L-kovaním
Sprchová zástena ANNEA BLACK, čierna matná, číre sklo l Jednokrídlové dvere s pevnou stenou v rovine a s bočnou stenou s L-kovaním | Zdroj: Sanswiss

Zdroj: SanSwiss s.r.o.