Nové sprchové zásteny DIVERA od SanSwiss – prvotriedna kvalita za skvelú cenu!

SanSwiss predstavuje nový rad sprchových zásten DIVERA, ktorý ponúka vďaka modulárnemu systému vysokú flexibilitu a nespočet možností usporiadaní Vašej kúpeľne. Sprchové zásteny DIVERA v tradičnom aluchróme Vás oslovia nielen prvotriednou kvalitou a funkčnosťou, ale aj priaznivou cenou.

Záleží len na Vás, aký sprchovací kút si do svojej kúpeľne vyberiete – na výber máte krídlové, posuvné aj zalamovacie dvere. Všetky sprchové dvere DIVERA je možné kombinovať s variabilnými pevnými stenami (pre veľkorysú šírku a komfortný vstup do sprchy) a taktiež s bočnými stenami.

Krídlové sprchové dvere sa otvárajú von aj dovnútra. Posuvné sprchové dvere sú ideálne do malej kúpeľne, navyše umožňujú vďaka odklápaciemu systému ľahkú údržbu sprchovej zásteny. Sprchové kúty DIVERA vyrába SanSwiss v najobľúbenejšom čírom skle. Novo je v ponuke aj dekorové sklo Screen, ktoré Vám zaistí intimitu počas sprchovania.

Pre extravagantnejšie kúpeľne odporúča SanSwiss nový dekor skla – „biele linky“, ktoré sú vytvorené technológiou sieťotlače.

Sklo je šesťmilimetrové, bezpečnostné a je opatrené antiplakovou úpravou Aquaperle pre ľahkú údržbu (vodné kvapky sa neusadzujú na skle, maximálne sa teda eliminuje vznik vodného kameňa na skle sprchovej zásteny).

Sprchový kút DIVERA do atypicky riešenej kúpeľne l Jednodielne posuvné sprchové dvere, bočná stena s výrezom a skosením
Sprchový kút DIVERA do atypicky riešenej kúpeľne l Jednodielne posuvné sprchové dvere, bočná stena s výrezom a skosením | Zdroj: Sanswiss

Sprchová zástena DIVERA profituje ďalšími výhodami: jednoduchou a rýchlou montážou vďaka prestaviteľnosti až 60 mm, čo ocenia majitelia nie príliš rovných múrov v dome či byte. Veľmi dobrú ochranu proti striekajúcej vode zo sprchy zaistí štandardne dodávaná prahová lišta vysoká 15 mm. Sprchový kút DIVERA je vysoko stabilný a umožňuje komfortné otváranie a zatváranie dverí vďaka ergonomickému madlu.

Ak disponuje Vaša kúpeľňa netradičnými rozmermi či skosenými stropmi, ktoré možno nájsť napríklad v podkroví alebo v menších bytoch, SanSwiss Vám vyrobí sprchovací kút na mieru (sú možné atypické šírky, výšky, skosené pevné steny, ktoré môžu byť na výšku skrátené tak, aby mohli nadväzovať napríklad na priliehajúcu vaňu alebo praktické sprchové kúty v tvare U do veľkorysej kúpeľne).

Okrem tradičných sprchových kútov vyrába SanSwiss aj Walk-in zásteny DIVERA, ktoré sú trendom roku 2022. Obľúbite si ich vďaka širokému vstupu do sprchy, navyše je možné Walk-in zásteny doplniť o krátke otočné steny v 90 ° alebo 180 °, ktoré čiastočne zamedzia striekaniu vody zo sprchovacieho priestoru.

Sprchové kúty DIVERA sú inovatívne, konštrukčne jednoduché a pritom komfortné.

Navštívte webové stránky SanSwiss, kde sa dozviete oveľa viac!

Zdroj: SanSwiss s.r.o.