TriGránit spolupracuje s CBRE
Galéria(2)

TriGránit spolupracuje s CBRE

Spoločnosť TriGránit nedávno podpísala co-exkluzívnu zmluvu so spoločnosťou CB Richard Ellis (CBRE), ktorá bude zabezpečovať marketing a predaj 24 800 m² kancelárskych priestorov prvej fázy projektu Lakeside Park.

CBRE je jednou z najväčších realitných kancelárií na svete. TriGránit, ktorý mal doteraz vo väčšine krajín pôsobenia prenájom svojich priestorov vo vlastnej réžii, očakáva od spolupráce zrýchlenie procesu prenajímania, využitie medzinárodných kontaktov zo svetovej siete CBRE pri hľadaní potenciálnych klientov a zefektívnenie procesu marketingu a propagácie projektu.

TriGránit v súčasnosti pokračuje vo výstavbe Lakeside Parku v Bratislave. Vo februári sa zrealizovala dva metre hrubá základová doska výškovej budovy prvej etapy komplexu. O mohutnosti základovej konštrukcie hovorí aj to, že pri zhotovení dosky liali 24 hodín denne tri betónové pumpy do základov 2 500 m3 betónu. Multifunkčný Lakeside Park, v ktorom vznikne približne 88-tisíc m2 kancelárskych priestorov najvyššieho štandardu, sa bude stavať v štyroch etapách a predstavuje investíciu viac než 100 mil. eur.

Zdroj: TriGránit