DSC 0383

Medzinárodná konferencia Komplexná obnova bytových domov 2019

KOBD je medzinárodná konferencia, ktorá už má svoju tradíciu a stala vyhľadávaným odborným podujatím zameraným na obnovu, správu a financovanie bytových domov. Tohtoročný podtitul konferencie je Energetická náročnosť a kvalita vnútorného prostredia budov.

Tento rok oslavujeme jej 13-te narodeniny a záštitu nad konferenciou prevzali:
• minister životného prostredia SR, Ing. László Sólymos
• generálny riaditeľ Štátneho fondu rozvoja bývania, Ing. Juraj Kurňavka

Môžete sa tešiť na príspevky odborníkov z ministerstiev, univerzít, finančných inštitúcií, združení a rôznych firiem z praxe. A venovať sa budú takmer každej oblasti obnovy bytových domov a jej moderným trendom. Tohtoročnou novinkou je zaradenie panelovej diskusie ihneď za legislatívnu sekciu. Najžiadanejšími sekciami podľa dotazníkov z roku 2018 boli sekcie správa bytových domov a obnoviteľné zdroje energie.

Vynikajúca príležitosť pre vzdelávanie, networking a nadväzovanie nových obchodných vzťahov, partnerstiev a budovanie spolupráce. To ale nie je všetko. KOBD je srdcovka aj vďaka výbornej atmosfére a príjemnému horskému prostrediu. Každoročne sa teší vysokému záujmu a účasti či už zo strany firiem ale najmä správcovských spoločností, bytových družstiev, bytových podnikov a združení.

Odborný program konferencie bude aj tento rok rozmanitý a nájdete ho v grafickej verzii tu a v tlačovej verzii tu

Čo na vás čaká
* 3 dni odborného programu, 8 tematických sekcií, 44 prednášok a panelová diskusia
* Po každej odbornej sekcii on-line diskusia s možnosťou zadávania otázok prostredníctvom mobilných telefónov, tabletov alebo PC,
* 38 vystavovateľských stolíkov priamo v konferenčnej miestnosti,
* Dva voľné trojhodinové vstupy a podvečerný relax v Aqua + Sauna Paradise,
* Ranné plávanie s výhľadom na Kriváň,
* Zábava a skvelá atmosféra na večerných rautoch so živou hudbou alebo DJ,
* Fotokútik a originálna pamiatka z večerného programu
* Bohaté stravovanie počas celej konferencie – začíname už v prvý deň doobedným guľášikom

Prihlásiť sa môžete tu
Konferenčný poplatok je vo výške:
125 Eur / osoba / 3 dni.
75 Eur/ osoba / 2 dni
20 Eur/ osoba / 1 deň (bez ubytovania a večerného rautu)

Reprezentanti ZSVB na Slovensku, SZBD, ZBHS, ZSaUN, ZLSBD, bytových družstiev a správcovských spoločností, ktorí budú ubytovaní dostanú z uvedených cien zľavu 10 % / osoba.

Konferenčný poplatok je uvedený vrátane DPH a zahŕňa stravovanie, občerstvenie, prenájom, režijné náklady, parkovné a voľný podvečerný vstup pre ubytovaných účastníkov do Aqua + Sauna Paradise. Ubytovanie zabezpečujeme centrálne a hradí si ho každý sám na recepcii hotela.

Ubytovanie
Grand hotel Permon **** ponúka rozmanité možnosti ubytovania. Okrem hlavnej budovy je pre účastníkov na ubytovanie už tradične k dispozícii aj moderný Hotel Pieris***. Rezervácie ubytovania pre vás zabezpečíme my. Poplatok za ubytovanie si každý účastník, resp. vysielajúca organizácia hradí priamo na recepcii hotela. Keďže konferencia začína už o 13:00, ubytovať sa môžete už od 11:00 hod. V cene ubytovania sú aj raňajky, podávané na mieste ubytovania.

Zvýhodnené ceny ubytovania:

Ubytovanie na KOBD 2019
*V cene nie je zahrnutý kúpeľný poplatok 0,40 €/osoba/noc.

Aj keď je vzdialenosť medzi hotelmi len nepatrná, k dispozícii bude pohodlná a pravidelná kyvadlová doprava vo forme vláčika a mikrobusu. Vaše auto tak môže ostať na parkovisku počas celého pobytu 🙂

Z konferencie budú robené fotografické záznamy a účastník prihlásením sa na konferenciu súhlasí s ich zverejnením na webových stránkach organizátora a partnerov a v printových médiách