6 výhod pre developera od spoločnosti resitech

Vízia spokojného bývania je snom budúcich vlastníkov bytov, ale aj developerov, ktorí nové domovy svojim klientom tvoria. Čaká ich niekoľkomesačná spoločná cesta od výberu bytu až po vytúžené prebratie kľúčov. Odovzdaním bytu to však končiť nemusí.

Poďte sa pozrieť ako si môžete prostredníctvom riešení resitech uľahčiť prácu, komunikáciu, vytvoriť dobrý vzťah s vlastníkmi bytov, a tak upevniť skvelé meno vašej spoločnosti.

Zdroj: resitech

Majte “neviditeľného” partnera

Uvedomujeme si, že developeri majú “plnú hlavu” starostí s nevyhnutnou agendou projektu, do ktorého sa pustili, preto sme vytvorili nástroj, o ktorý sa môžete oprieť ako o partnera. Zabezpečí totiž prehľad v agende a komunikácií, uľahčí riešenie dokumentácie, vytvorí spoločný priestor pre klienta a developera. Sme jednoducho “neviditeľným” partnerom, ktorý myslí “na všetko”.

Komunikujte efektívne a pritom s ľahkosťou

Platforma resitech je navrhnutá tak, aby umožňovala efektívnu hromadnú komunikáciu, prehľad v tej súkromnej, rýchle reagovanie vďaka notifikáciám, plánovanie, vedenie databáz či archiváciu dokumentov a multimédií. Klient nájde na jednom mieste všetky informácie od vás či vašich partnerov a kolegovia zas pracovné materiály na komunikáciu s inštitúciami, ktoré vstupujú do agendy bytového domu.

Zdroj: resitech

Užívajte si výhody tímovej práce kolegov a partnerov

Spolupráca je to, čo nás posúva rýchlejšie dopredu. Platforma resitech poskytuje priestor na tímovú prácu kolegov, ale aj partnerov, ktorí môžu priamo odpovedať na otázky a komunikovať k téme, ktorá sa aktuálne rieši. Je to len na vás koho do komunikácie zapojíte a s akými právami. Klienti dostávajú informácie “z prvej ruky” a partneri priestor na propagáciu svojich služieb.

Ponúknite svoje doplnkové služby – veď ste vo “svojom”

Ak vaše portfólio zahŕňa viacero služieb alebo tovarov, ponúkajte ich. Hoci využívate platformu resitech, vyzerá a správa sa ako vaše riešenie. Je preto prirodzené, umiestňovať v nej vaše služby, ponuku partnerov, všetko, čo sa týka vašej obchodnej činnosti. Našim cieľom je zefektívnenie vašich aj doplnkových služieb a podpora vašich partnerov.

Oprite sa o partnera aj po odovzdaní kľúčov

Pokiaľ sa vo vašom portfóliu správcovstvo bytových domov nenachádza, svoj projekt kolaudáciou zveríte správcovskej spoločnosti.  Výhodou resitechu je, že nemusíte pracne odovzdávať agendu ani sa vzdávať vhľadu do života bytového domu.

Správcu len jednoducho prizvete medzi užívateľov platformy, ktorej prostredie preklopíme na správcovské. V tom okamihu má k dispozícií potrebné informácie a plnohodnotný nástroj na správu bytového domu.

Developer zároveň počas 5 ročnej záručnej doby nestráca prehľad a môže do života bytového domu zasahovať a podľa potreby manažovať prípadné nahlásenia reklamácií.

Zdroj: resitech

Pokiaľ nie ste správcom, staňte sa ním – s nami to ide ľahko

Pokiaľ chcete vo vašom bytovom dome pôsobiť ako správca, resitech vám ponúka svoju platformu i kompletné správcovské služby, ktoré budú pod vašimi “farbami” a s vašim brandom plne k dispozícií vlastníkom bytov. S možnosťou tvorby ankiet či legislatívne platného elektronického hlasovania sa táto činnosť stáva príjemnou doplnkovou službou pre klientov.

 V resitechu myslíme o krok dopredu a pri plnení predstáv našich klientov/partnerov im radi vychádzame v ústrety.  Som Tomáš Paciga, konateľ spoločnosti resitech. Spolu s mojimi kolegami sme pripravení vypočuť si vaše predstavy a želania, aby sa s nami stali riešeniami pre vás.

Teším sa na stretnutie.

Zdroj: PR článok resitech s. r. o.