Stolička CRONA 08
Galéria(7)

Stolička CRONA sa hodí do kaviarne aj do hotela

Vďaka svojmu delikátnemu rámu vytvára Crona vizuálne ľahký a dynamický zážitok. Človek ľahko nadobudne pocit, že pohodlná čalúnená škrupina sa takmer vznáša.

Vykladaný sedací vankúš v každom modeli Crona je veľmi pohodlný a môže byť samostatne meniteľný. Oceľová penou obalená konštrukcia vo vnútri škrupiny ponúka stabilitu a dlhú životnosť.

Čalúnenie môže byť vyhotovené v jednom, dvoch alebo viacerých farebne mixovaných materiáloch. Poťahy na celú čalúnenú škrupinu sú rôzne voliteľné, Brunner ponúka veľkú škálu farebných látok alebo prémiovej kože. Zabudovaná funkcia lakťovej opierky a oddeľujúci šev, vytvárajú zaujímavý dôraz.

Stolička CRONA 05
Stolička CRONA 06
Stolička CRONA 02
Stolička CRONA 03
Stolička CRONA 01
Stolička CRONA 04
Stolička CRONA 08

Crona je tiež dostupná s jednou centrálnou podnožou, ktorá dokonale vytvára pohodlný vzhľad stoličky. Vďaka veľkému množstvu dizajnových prevedení nenecháva žiadne prianie nevypočuté. V akomkoľvek prevedení je Crona expresívna.

Crona sa hodí do interiéru mladej reklamnej spoločnosti ale aj do tradičného päť hviezdičkového hotela. Vďaka celočalúnenej škrupine je sedenie pohodlné. Crona je úderom do čierneho počas pracovných stretnutí. Jej kombinácia s konferenčným stolom vytvára konverzačnú atmosféru.

Stolička CRONA 06

Crona je dostupná rovnako aj na klasických štyroch podnožiach vyrobených z bukového alebo dubového dreva, ktoré vytvárajú pocit teplého domova. So svojou výškou 46 cm a v kombinácii s laminátovými konferenčnými stolíkmi je Crona ideálna aj do kaviarní. Jej farebné prevedenia môžu byť akokoľvek kombinované.

Variácie tejto stoličky si môžete prísť vyskúšať do showroomu EKOMA design v New Living Center v Bratislave.

www.ekoma.sk