Kúpeľňové radiátory od firmy P. M. H.

image 76549 25 v1

Rebríkové radiátory sú dnes neodmysliteľnou súčasťou skoro každej kúpeľne. Ich dizajn, vyhotovenie a povrchová úprava sa stále prispôsobujú aktuálnym trendom. Vďaka tomu sa rebríkové radiátory nepoužívajú už len v kúpeniach, ale umiestňujú sa aj do chodieb, šatní, kuchýň...

Spoločnosť P. M. H. ponúka širokú škálu farebných úprav, a to pri všetkých modeloch dizajnových radiátorov. Zaujímavá je štruktúrovaná povrchová úprava v čiernej a pieskovej farbe. Povrch je matný, a teda nenáročný na údržbu.

Pri elektrickom alebo kombinovanom vykurovaní možno použiť univerzálnu vykurovaciu tyč HT2 v bielej, čiernej, chrómovanej alebo metalickej striebornej verzii. Z technického hľadiska má veľký náskok pred bežnými vykurovacími tyčami. Zmenil sa totiž prívodný kábel, ktorý môže byť aj rovný, bez ukončenia, takže ho možno priamo napojiť na elektrickú sieť. Tyč je určená pre náročného zákazníka, ktorý si potrpí na estetické dizajnové stvárnenie. V tomto prípade totiž prívodnú šnúru takmer nevidieť. V ponuke je aj vinutá šnúra ukončená vidlicou.

Veľmi zaujímavou dizajnovou novinkou je hranatý typ ventilu Cube-Combi – pripája sa po stranách radiátora. Tento ventil možno použiť aj pri kombinovanom vykurovaní, a to jednoduchým prestrčením vykurovacej tyče cez telo ventilu. Nie sú potrebné žiadne dodatočné úpravy.

Ďalšou zmenou v prospech zákazníka je možnosť dodania elektrického radiátora. To znamená, že radiátor bude naplnený špeciálnou nemrznúcou kvapalinou a vybavený vykurovacou tyčou podľa požiadaviek. Radiátor sa bez ďalšieho zásahu už len upevní na stenu.

P. M. H. Invest & Trade, spol. s r. o. ,

Poštová 20, 937 01 Želiezovce

www.pmh-co.sk