JAGA večer 2011

jaga vecer 2011

Novootvorený Ateliér Babylon herca Maroša Kramára sa prvú októbrovú stredu stal dejiskom už tradičného JAGA večera, na ktorom vydavateľstvo privítalo svojich obchodných partnerov, priateľov a autorov.

Vydavateľstvo JAGA tento rok oslávi 18 rokov od svojho vzniku, čo v úvodnom príhovore spomenul aj Peter Halász, konateľ vydavateľstva. Otvorenie a úvodnú časť večera mal vo svojich rukách Matej Šišolák, vedúci redakcií Jaga Media (českej sestry vydavateľstva JAGA), ktorý v krátkosti predostrel pozíciu JAGY na trhu, ako aj jej ďalší predpokladaný vývoj. Prítomných zoznámil s východiskami, o ktoré sa vydavateľstvo opiera, a vtipnou formou naznačil pripravované kroky, ktoré by mali smerovať k ďalšiemu naplneniu spokojnosti klientov vydavateľstva. Zhrnutie prezentácie nájdete na www.skushus.sk.  

Po oficiálnej časti nasledovalo divadelné predstavenie Soukromý skandál – komédia o láske v čase finančnej krízy. Svetová premiéra divadelnej hry bola iba v júni 2011. Po predstavení bola pre pozvaných hostí pripravená recepcia a JAGA večer pokračoval v neformálnych rozhovoroch do neskorej noci.

Katarína Gregová

–>–>

KategórieUdalosti