Otvorenie Vaillant Centra Bratislava

V rámci svojho pilotného projektu spoločnosť Vaillant Group otvorila dňa 3. júla 2007 nové poradensko-predajné centrum v Bratislave na Gagarinovej ulici. Slávnostné otvorenie prebiehalo za účasti členov najvyššieho vedenia skupiny Vaillant Group, ktorí do Bratislavy pricestovali z nemeckej centrály. Nové Vaillant Centrum v Bratislave je v poradí piatym centrom spoločnosti, ktoré bolo otvorené v tomto roku na území Slovenska.

Spoločnosť Vaillant Group buduje na Slovenku sieť stredísk, ktorých úlohou je poskytovanie poradenstva a komplexného servisu pre všetkých klientov, počnúc projektantmi, cez montážne firmy až po koncových spotrebiteľov. V rámci skupiny Vaillant Group ide o pilotný projekt, ktorý bol pre územie Slovenska schválený v roku 2006.

Od apríla do júna tohto roka bolo na Slovensku otvorených päť centier Vaillant v Trenčíne, Banskej Bystrici, Lučenci, Košiciach a zatiaľ posledné z nich je novootvorené centrum v Bratislave. Do roku 2010 by mali na Slovensku pribudnúť ďalšie 3 až 4  Vaillant Centrá.

Cieľom týchto poradensko – predajných centier je zjednodušenie celého procesu výberu, projektovania, inštalácie a spustenia vykurovacích, vetracích alebo klimatizačných zariadení do prevádzky.

Súčasťou každého Vaillant Centra je showroom, kde zákazníci a obchodní partneri môžu vidieť funkčné vzorky najnovších produktov z portfólia firmy. Pri výbere vhodného typu zariadenia potenciálnym klientom pomôže názorná ukážka vystavených zariadení ako i vyčerpávajúce informácie o ich funkciách a technických parametroch, ktoré dostanú od personálu odborne školeného v materskej firme.

Obchodní partneri – projektanti či montážne firmy, ale i koncoví spotrebitelia, nájdu v týchto centrách pod jednou strechou profesionálov, ktorí im poskytnú kompletný balík služieb, zahŕňajúci poradenstvo, konzultácie, projekciu, montáž, spustenie do prevádzky, záručný a pozáručný servis. Priamo v showroomoch je možný aj nákup príslušenstva a náhradných dielov.

Zdroj: Vaillant Group