Optické pripojenie ako konkurenčná výhoda

Optické pripojenie do internetu prináša obyvateľom novostavieb možnosti nielen z hľadiska dostupnosti rýchleho a spoľahlivého internetu ale aj výberu ďalších služieb ako je napríklad televízia či pevné telefonovanie.

Preto je v prípade plánovania nového developerského projektu veľkou výhodou myslieť na kvalitné pripojenie novostavby a budovanie optickej infraštruktúry ešte pred samotnou výstavbou. Uľahčíte tak život sebe, ale aj budúcim majiteľom bytov. A Orange s tým vie pomôcť.

Nekompromisná rýchlosť, vysoká stabilita a prakticky neobmedzená kapacita sú najväčšími tromfami, z ktorých optika ťaží a aktuálne predstavuje pre domácnosť prakticky to najlepšie, čo je na trhu internetových služieb k dispozícii.

Dostupnosť komunikačných služieb je jednou z dôležitých vecí, ktorú väčšina majiteľov bytov rieši ešte v priebehu kúpy novej nehnuteľnosti či pred sťahovaním do nového domova. Zo skúseností na trhu vyplýva, že väčšina z nich ocení ak sa optická internetová prípojka nachádza už priamo v byte, bez nutnosti čokoľvek vŕtať či ťahať kabeláž po samotnom nasťahovaní.

Zdroj: Orange Slovensko

Na budovanie optickej infraštruktúry sa oplatí myslieť už pred samotnou výstavbou nového objektu. Optické káble sa môžu skryť do poterov či stien spolu s ostatnými sieťami, čo ocení aj budúci zákazník. Ak sú však v objekte už omietky hotové, optické vedenie sa musí zasekať alebo zalisovať do stien, čo predstavuje nielen zbytočný časový tlak, ale aj zvýšené náklady pre staviteľa či nového majiteľa bytu.

Realizácia telekomunikačnej infraštruktúry ako súčasti výstavby developerských projektov je výhodou ako z hľadiska organizácie stavebných prác, tak aj pre budúceho majiteľa priestoru. Nielen, že sa majitelia nasťahujú do hotového, ale aktivácia internetových či televíznych služieb je v prípade Orangeu potom veľmi rýchla bez nutnosti ďalších inštalačných prác. Internet a televíziu tak majú zákazníci k dispozícii prakticky ihneď po nasťahovaní,“ vysvetľuje Alexander Diliancz z Orangeu.

Mať preto optickú infraštruktúru vyriešenú už v štádiu projektu, respektíve počas výstavby a ťahania sietí v novostavbe môže byť pre potenciálnych klientov výraznou konkurenčnou výhodou.

Zdroj: Orange Slovensko

Top služby pre developera aj majiteľov bytov

Orange má dlhoročné skúsenosti s budovaním optickej siete. Aktuálne má svoju vlastnú optickú sieť dostupnú už pre viac ako 571-tisíc domácností v 70 obciach po Slovensku a vďaka spolupráci s partnermi sú optické služby Orangeu celkovo k dispozícii už pre viac ako milión domácností po celej republike.

Špičkovú podporu a servis poskytuje Orange samotným developerom, aj zákazníkom. Pre plánovanú výstavbu, samozrejme, pomôže tím špecialistov navrhnúť telekomunikačnú infraštruktúru na mieru. A ak sa optika realizuje ešte počas výstavby bytového domu, Orange zabezpečí jej zavedenie do objektu na vlastné náklady.

Zdroj: Orange Slovensko

Náš skúsený projektový tím má za sebou stovky úspešných realizácií naprieč celým Slovenskom. Developerom ponúkame komplexný servis, aby mohli svoje projekty vybaviť službami, ktoré budúcim majiteľom bytov ponúknu telekomunikačné služby vysokého štandardu. V neposlednom rade sa tak zvyšuje aj hodnota nehnuteľnosti,“ dopĺňa A. Diliancz.

Vďaka vysokej kvalite siete, bezpečnosti, rýchlej inštalácii a kvalitnému zákazníckemu servisu vie Orange poskytnúť komplexné telekomunikačné služby, ktoré splnia požiadavky celej rodiny – od spoľahlivého internetu s rýchlosťou až do 1 Gbit/s až po digitálnu televíziu s bohatou programovou ponukou a prémiovým obsahom. V kombinácii s hlasovými paušálmi pritom zákazník môže získať aj ďalšie výhody.

Zdroj: Orange Slovensko

Ak si želáte skonzultovať možnosti pripojenia vášho objektu na optickú infraštruktúru Orangeu, kontaktujte nás jednoducho prostredníctvom jednoduchého formulára alebo kontaktujte priamo tím výstavby na emailovej adrese RS_business_developers@orange.sk.

Zdroj: PR článok Orange Slovensko, a.s.