Zľava: Marta Maťová, Zuzana Kronerová, Gabriela Dzuríková
Galéria(16)

JAGA večer 2018 v divadle

Každoročné stretnutie, ktoré organizuje vydavateľstvo JAGA pre svojich priateľov a obchodných partnerov, znova potešilo príťažlivým divadelným zážitkom – tentoraz v bratislavskom Štúdiu L+S – a uvoľnenou recepciou v susediacom hoteli Tatra.

JAGA večer je už tradičným stretnutím tímu vydavateľstva JAGA a jeho obchodných partnerov a priateľov s dávkou kultúrneho vyžitia. Tentoraz sa všetci stretli v Štúdiu L+S, v ktorom bola na programe hra Viliama Klimáčka s názvom Horúce leto 68 (ako sme utekali), ktorá mala premiéru v júni tohto roku v divadle GUnaGU. V hre pod režisérskou taktovkou autora hry excelujú Zuzana Kronerová, Gabriela Dzuríková a Marta Maťová.

Zľava: Slavomír Podmanický, Reming Consult, s manželkou, Stanislav Unčík, STU SvF a Dušan Petráš, STU SvF, s manželkou
Zľava: Slavomír Podmanický, Reming Consult, s manželkou, Stanislav Unčík, STU SvF a Dušan Petráš, STU SvF, s manželkou |

„Napísané podľa skutočných udalostí a skutočných ľudských osudov. Akákoľvek podobnosť postáv hry so žijúcimi osobami nie je náhodná a je vyslovene zámerná,“ uvádza sa v bulletine. Viliam Klimáček dodáva:
„V roku 1968 som mal desať a kto niekedy videl ísť po ulici, na ktorej sa učil bicyklovať, cudzie tanky, ten na to do smrti nezabudne. Povedal som si, že to budem pripomínať, pokiaľ to bude možné…“

Pozrite si fotogalériu z JAGA večera 2018

Igor Lichý a Tomáš Šebo, ITB Development s manželkami
Igor Lichý a Tomáš Šebo, ITB Development s manželkami |

Na úvod večera vyjadril konateľ spoločnosti JAGA Peter Halász poďakovanie obchodným partnerom vydavateľstva za spoluprácu a otvorené obchodné vzťahy, ktoré často prerastajú do úprimných priateľstiev.

Zľava: Eva Kovačovičová, Stanka Radivojevič, Mapei SK, Zuzana Božeková a Katarína Dudáková, Key Communications
Zľava: Eva Kovačovičová, Stanka Radivojevič, Mapei SK, Zuzana Božeková a Katarína Dudáková, Key Communications |

Spomenul medziročný nárast unikátnych návštevníkov online magazínov vydavateľstva JAGA, ktorý je približne 25 %. Zároveň prezradil, že koncom novembra JAGA plánuje uviesť nový online
produkt pohodo.sk – agregátor nábytku a bytových doplnkov, ktorý bude postupne rozšírený o ďalšie produkty, akými sú napríklad sanita, obklady a pod.

Zľava: Marta Maťová, Zuzana Kronerová, Gabriela Dzuríková
Zľava: Jiří Šulc, Möbelix, s manželkou a Dušan Žažo, Porfix, s manželkou
Zľava: Branislav Lukáč, Strabag, s manželkou a Juraj Vilkovský, JAGA
Zľava: Ivan Bezák, Ingsteel, Peter Halász, JAGA a Peter Markovič, Xella
Sprava: Roman Regec, SGCP Rigips, s manželkou, Karol Jakabovič , SGCP Isover, s manželkou, Barbara Lamatová, SGCP Rigips, Jozef Mikulec, SGCP Rigips
Zľava: Peter Gašinec, BASF, s manželkou a Peter Ferencko, Polyform
Silvia Ferencová, YIT, s partnerom
Boris Mihálik, Hella Tieniaca technika a Veronika Uhrínová, JAGA

Večer po vydarenom predstavení patril recepcii v priestoroch hotela Tatra, pri ktorej hrala živá hudba. Najväčšia dilema večera? S kým sa skôr porozprávať a ktoré dobroty si vybrať z množstva vynikajúcich jedál a nápojov.

Zľava: Jiří Šulc, Möbelix, s manželkou a Dušan Žažo, Porfix, s manželkou
Zľava: Jiří Šulc, Möbelix, s manželkou a Dušan Žažo, Porfix, s manželkou |
TEXT: RED.
FOTO: MIRO POCHYBA