Futbalový turnaj JAGA CUP 2018
Galéria(7)

Futbalový turnaj JAGA CUP 2018

Skvelé individuálne výkony, tímový duch, enormné nasadenie, taktická vyzretosť – to všetko sprevádzalo prestížny futbalový turnaj JAGA CUP, ktorý sa konal 23. augusta 2018 na ihrisku v Pezinku. Aj osemnásty ročník turnaja si vybral nádherný slnečný deň, ktorý sa niesol v znamení elektrizujúcej atmosféry, futbalového zanietenia, kreatívnych súťaží a pečených prasiatok.

POZRITE SI FOTOGALÉRIU Z TURNAJA

Futbalové zápolenie opäť moderoval Slávo Jurko. Mužstvá boli rozdelené do troch skupín, z každej skupiny neskôr postúpili do bojov o prvenstvo tí najlepší. Na turnaji mužstiev prvej stavbárskej a developerskej ligy sa opäť stretli družstvá spoločností Baumit, Dopravoprojekt, Ingsteel, JUB, Knauf Insulation, Penta Investments, Porfix, Wienerberger/Tondach, Slovenskej komory stavebných inžinierov a vydavateľstva JAGA. Tohto roku sme privítali aj nových hráčov zo spoločnosti ITB Development/Architekti Šebo Lichý, Obo Bettermann a STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo. Víťazstvo si odnieslo družstvo nováčikov STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo, druhé bolo družstvo Ingsteel, na treťom mieste sa umiestnil Knauf Insulation.

Víťazom srdečne gratulujeme, ale ďakujeme aj všetkým zúčastneným družstvám, ktoré opäť pozdvihli úroveň futbalu na Slovensku. Tešíme sa na stretnutie budúci rok – presnejšie 22. 8. 2019.

 

Vydavateľstvo JAGA
Zuzana Koporcová

Foto: Martin Koller