Dni otvorených dverí spoločnosti Kratochvíl parket profi od 17. marca

Dni otvorených dverí spoločnosti Kratochvíl parket profi od 17. marca

Príchod nového kalendárneho roka je pre spoločnosť Kratochvíl parket profi, s. r. o., dovozcu a distribútora podlahových krytín u nás aj v zahraničí a člena špecializovanej maloobchodnej siete s podlahovými krytinami 1 FLOOR, už tradične príležitosťou predstaviť nové produkty, ponúkané služby a pripravované kampane. Na rok 2011 si spoločnosť pripravila prezentáciu formou Dní otvorených dverí, ktoré práve prebiehajú v ČR a v dňoch od 17. do 24. marca sa vo dvoch kolách uskutočnia aj na Slovensku.

17. 3. – Hotel Yasmin,Tyršovo nábrežie 1, Košice
21. – 24. 3. – Showroom KPP, Galvaniho 7, Bratislava

Na jednodňovú prezentáciu v hoteli Yasmin v Košiciach a štvordňovú prezentáciu v bratislavskom showroome KPP sú pozvaní všetci obchodní partneri KPP, architekti, projektanti, podlahárske firmy, investori aj zainteresované osoby, ktoré sa zaujímajú o novinky a trendy v oblasti podlahových krytín na nadchádzajúce obdobie.

Okrem prezentácie nových produktov a kampaní na rok 2011 sa návštevníci môžu tešiť na súťaže v stolnom futbale proti profesionálnemu hráčovi so zaujímavou výhrou 200 eur alebo na kulinárske špeciality moravskej, nemeckej, švédskej a ázijskej kuchyne.

Prezentácie sa budú konať v daných termínoch vždy medzi 9. a 17. hodinou. Predstavené budú produktové novinky a trendy v podlahových krytinách od tradičného švédskeho výrobcu viacvrstvových drevených krytín Kährs. Pozornosť bude venovaná aj dvojvrstvovým parketám Bauwerk z Nemecka či viacvrstvovým dreveným krytinám od obľúbeného holandského výrobcu Solidfloor. V sortimente vinylových krytín sa KPP zameria najmä na prezentáciu noviniek nemeckého výrobcu Windmöller Flooring, ktorý v roku 2010 prekvapil trh unikátnymi kolekciami Bacana a Laguna celovinylovej plávajúcej krytiny DesignLine Connect. Medzi novinkami nebudú chýbať ani výrobky nemeckej firmy Tarkett, výrobcu kvalitného PVC, výrobcu laminátových a vinylových krytín spoločnosti Witex či firmy Forbo, výrobcu prírodného Marmolea Click.
–>–>
Po celý deň bude zabezpečené občerstvenie formou kulinárskych špecialít vybraných zemí. Milovníci tradičnej moravskej kuchyne by si tak na návštevu Dní otvorených dverí v bratislavskom showroome KPP mali vybrať pondelok. V utorok sa návštevníci môže tešiť na inšpiráciu z Nemecka v podobe pivnej klobásky či rezňa so zemiakovým šalátom. Streda bude venovaná švédskej kuchyni a štvrtok prebehne v znamení ázijskej kuchyne, tešiť sa môžete na sushi či kung-pao. Priaznivcov hier a súťaží navyše určite poteší možnosť zahrať si stolný futbal s profesionálnym hráčom. Ak budete mať šťastie a zvíťazíte, domov si odnesiete výhru v hodnote 200 eur. 

Viac informácií o Dňoch otvorených dverí KPP je k dispozícii na webových stránkach
www.kpp.sk.
Záujemcovia môžu potvrdiť svoju účasť e-mailom na adresu
info@kpp.sk.