3D obraz na výstave HIGH END Slovakia
Galéria(2)

3D obraz na výstave HIGH END Slovakia

Najväčšia a jediná výstava špičkovej spotrebnej elektroniky na Slovensku sa koná 16. a 17.októbra 2010 v rozsiahlych priestoroch hotela Crowne Plaza Bratislava.

Noviniek bude na výstave aj tento rok viac než dosť. Napríklad úplná novinka od svetového výrobcu high-end reproduktorov Bowers & Wilkins, ich vlajková loď B&W 800 Series Diamond.

Okrem týchto „diamantových“ reproduktorov budú na výstave aj pozoruhodné high-end reproduktory KEF Muon, ktoré sú vyrobené zo 6 mm hrubého hliníka a vážia 115 kg a ktoré navrhol uznávaný priemyselný návrhárm Ross Lovegrov. Sú určené pre nadšencov umenia a dizajnu, ale nesklamú ani náročného poslucháča kvalitných nahrávok.

Okrem audiopremiér čakajú na návštevníkov aj úplne nové LED/LCD a plazmové televízory svetových lídrov ako je SAMSUNG, SHARP, Sony, Panasonic a Philips. Konkrétne tento rok sa bude špeciálne prezentovať 3D formát bez okuliarov, tak ako nikde inde. Na najväčších 65 palcových televízoroch!

Vstupenky budú zlosovateľné, ceny do súťaže venujú partneri SHARP, SAMSUNG, JBL, Bis Audio, G&BL, Floydcom a harman/kardon.

Už 5. ročník výstavy stereo, hifi a home cinema HIGH END Slovakia 2010 sa bude konať 16. – 17. októbra 2010 v hoteli Crowne Plaza Bratislava.

Viac informácií o výstave HIGH END Slovakia na www.highendslovakia.sk