radiátor Rosendal

Aby bola vaša kúpeľňa osobitá a jedinečná, ponúkame eleganciu, nápaditý dizajn a najvyššiu kvalitu

Radiátory P. M. H. patria medzi exkluzívne značky českej výroby. Možno ich pripojiť na elektrinu, centrálne vykurovanie či kombinovane. V ponuke sú aj elektrické sušiaky ohrievané vnútorným vykurovacím káblom – „suchá báza“. Radiátory sú k dispozícii v mnohých rozmeroch a farebných úpravách.

Radiátory s háčikmi

Ide o nezvyčajné a priestorovo nenáročné elegantné radiátory, ktoré sú vhodné nielen do vašej kúpeľne, ale aj do kuchyne, chodby, predsiene… Tieto radiátory zároveň patria medzi najužšie na trhu. V ponuke sú v mnohých trendových farbách (sivobéžová, štrukturálna hnedá alebo bordová) a úpravách (chróm a kefovaná nehrdzavejúca oceľ).

Medzi najobľúbenejšie radiátory s háčikmi patrí Rosendal. Je k dispozícii v šírkach 115, 266, 420 mm a výškach 950, 1 500 mm. V ponuke je aj horizontálne vyhotovenie.

www.pmh-co.eu/sk/produkty/radiator-rosendal-p18.html

Na úspešný radiátor Rosendal nadväzuje radiátor Coral. Konštrukčne sa veľmi podobá na Rosendal. Vyznačuje sa tiež dômyselným rozložením háčikov na ľahké zavesenie uterákov. K dispozícii je v chrómovej úprave. Výška tohto radiátora je 1 200 mm, šírka môže byť 200, 275, 350 či 425 mm.

Praktický pomocník s nádychom elegancie. Radiátor Theia je veľmi obľúbený pre svoj vzhľad, ktorý vnesie do každej kúpeľne eleganciu a luxus. Dômyselne navrhnutá konštrukcia radiátora umožňuje jednoduché zavesenie uterákov – zboku alebo na háčiky, ktoré sú umiestnené na dvoch vertikálnych rúrkach.

Theia

Radiátor má pripojovací rozstup 100 mm. Rozmery sú 500 x 940 mm alebo 500 x 1 540 mm. Možno ho napojiť na centrálne alebo kombinované vykurovanie, prípadne len na elektrinu. Na výber je niekoľko farebných odtieňov a chrómová úprava. Dá sa vyrobiť aj obrátený variant.

www.pmh-co.eu/sk/produkty/radiator-theia-p12.html

P. M. H. ponúka aj hranaté varianty radiátorov s háčikmi. Medzi ne patria radiátory Pluto a Darius.
Vertikálny sušiak Kares nájde svoje uplatnenie vo všetkých kúpeľniach bez ohľadu na veľkosť alebo rozloženie. Stačí si len vybrať počet sušiakov Kares a umiestniť ich podľa vlastných predstáv do radu alebo samostatne.

wiz 01

Kares je doplnený dizajnovými háčikmi, aby bolo možné ľahko zavesiť uteráky. Je vybavený aj jedinečným samoregulačným elektrickým káblom PTC na dosiahnutie konštantnej teploty 55 °C na povrchu sušiaka bez ohľadu na okolité podmienky. Zákazník má na výber skryté elektrické pripojenie alebo pomocou kábla. K dispozícii je v rozmeroch 90 x 150 mm (š. x v.) a v troch povrchových úpravách (chróm, zlatá a čierny lak).

 

www.pmh-co.eu/sk/produkty/susiak-kares-p34.html

Nestor
Tento sušiak sa vyrába v troch veľkostiach (výška 1 500 mm, šírky 200, 300 či 400 mm) a v troch povrchových úpravách (chróm, štrukturálna čierna a štrukturálna biela).

Elektrický sušiak Nestor

Ohrievaný je vykurovacím káblom. Pripája sa pomocou skrytého kábla za panelom. Vypínač sa nachádza na spodnej strane sušiaka. Je doplnený dvoma radmi háčikov na ľahké zavesenie uterákov.
www.pmh-co.eu/produkty/susak-nestor-p54.html

www.pmh-co.sk

ZDROJ: PR článok spoločnosti P. M. H. – Invest & Trade, spol. s r. o.