Súčasná kolekcia prírodného linolea Gerflor DLW ponúka nové dezény a novú povrchovú úpravu

Partneri sekcie:

Z pohľadu dizajnu sa môže nová kolekcia pochváliť 159 farbami, z ktorých 63 je úplne novýc

Okrem aktualizácie nesmrteľných dezénov typu Marmorette, Colorette a Uni Walton v nej môžeme nájsť aj celkom nové dezény, ako je napr. Arabesque, pripomínajúce vlny mora z pohľadu z výšky alebo kontrastný dezén Flow.

Linoleum Gerflor DLW je podlahovou krytinou, ktorá aj vďaka svojim surovinám predstavuje výnimočný materiál, vysoko šetrný k životnému prostrediu. Linoleum neobsahuje PVC ani zmäkčovadlá, je príjemne teplé a vďaka ľanovému oleju aj prírodne antibakteriálne. | Zdroj: Gerflor

Dôležitým prvkom novej kolekcie je aj idea „Mix & Match“, teda farebné prepojenie jednotlivých radov s cieľom vytvoriť jednu veľkú „superkolekciu“, v rámci ktorej je možné materiály vzájomne kombinovať. Druhým kľúčovým estetickým prvkom je ultra matný povrch, vytvorený vďaka novej revolučnej povrchovej úprave Neocare.

Korigovaný bol aj pomer použitých prírodných surovín, ktoré tvoria 98 % výrobku. Výsledkom je väčší podiel rýchlo obnoviteľných prírodných surovín a vyššia elasticita linolea Gerflor DLW.

Linoleum Gerflor DLW je odolné voči škvrnám, olejom a tukom, extrémne odoláva záťaži, vysokej intenzite pohybu osôb i mechanickému zaťaženiu. Naviac je extrémne trvanlivé, odoláva vyblednutiu a ľahko sa udržiava. | Zdroj: Gerflor

Podrobné informácie o prírodnom linoleu Geflor DLW nájdete na www.gerflor.sk v časti venovanej záťažovým podlahám.