Partneri sekcie:
  • Peikko
  • Vaillant
  • STAT_KON
  • SKSI

Nová funkcia náradí vybavených systémom ONE-KEY™ – Integrované hľadanie polohy

image 82381 25 v1

Milwaukee® je popredným svetovým výrobcom vysokovýkonného elektrického náradia, príslušenstva a ručného náradia na profesionálne použitie.

Od predstavenia aplikácie ONE-KEY™ vo februári 2016 sme už boli svedkami prezentácie radu revolučných novinek, ktorých cieľom bolo vytvoriť digitálne pracovisko: riadenie náradia, inventarizácia a protokoly náradia. Teraz Milwaukee® predstavuje aktualizovanú aplikáciu ONE-KEY™ vybavenú jedinečným integrovaným hľadaním náradia, ktorú si možno stiahnuť zadarmo.

Integrované hľadanie náradia poskytuje úplný prehľad o tom, kde a ako sa náradie ONE-KEY™ v sieti pracovísk a užívateľov používa. Aplikácia ONE-KEY™ automaticky zaznamená, kedy sa naposledy vyskytovala do 30 metrov od náradia, a tak vám ho pomôže rýchlejšie nájsť, zvýši tým aj mieru spoľahlivosti vo vašom tíme. Hľadanie polohy náradia ONE-KEY™ je prvá technológia zabudovaná priamo v náradí. Poskytuje vám bezplatnú webovú či mobilnú platformu, ktorá sa ľahko používa a sleduje náradie, keď to práve nemôžete robiť vy.

Ako to funguje?

Aplikácia ONE-KEY™ sleduje všetko kompatibilné náradie do vzdialenosti 30 metrov od vášho telefónu. Vďaka zabudovaniu systému priamo do náradia, nie do akumulátora, je možné hľadať ho, aj keď akumulátor nie je zapojený alebo nabitý.
Aplikácia ONE-KEY™ automaticky zaznamená, kedy sa zariadenie naposledy vyskytovalo v blízkosti náradia. Ak ho niekde necháte, vďaka aplikácii ľahko zistíte miesto a čas, keď ste sa naposledy nachádzali v okruhu 30 metrov od neho.
Ak ste náradie stratili, môžete do hľadania zapojiť kohokoľvek, kto aplikáciu ONE-KEY™ používa. Kedykoľvek sa potom telefón s aplikácou ONE-KEY™ objaví vo vzdialenosti 30 metrov od vášho náradia, dostanete telefonicky alebo e-mailom správu s aktuálnou polohou náradia.

Aktualizácia aplikácie ONE-KEY™ je od apríla 2016 k dispozícii na stiahnutie prostredníctvom počítača z našich stránok na adrese www.milwaukeetool.cz/ONE-KEY alebo cez rozhranie mobilnej aplikácie v smartfónoch s operačným systémom Android a iOS.

ONE-KEY™ je skutočným dôkazom zamerania spoločnosti Milwaukee® na užívateľov a investície do prelomovej technológie.

Ak sa o ONE-KEY™ chcete dozvedieť viac, pozrite si videozáznam, kde môžete vidieť náradie v akcii, alebo si nájdite náš najbližší obchod na adrese www.milwaukeetool.cz

KategórieStavebná technika