Systém BARK zahŕňa nielen dlažby ale aj schody palisády trávne lemy odvodňovacie žľaby kvetináče či kocky ktoré slúžia v priestore ako deliaci a zároveň dizajnový element.

Sila betónu, krása dreva

Partneri sekcie:

Drevo ponúka jedinečnú, neopakovateľnú štruktúru a množstvo farebných variácií, betón je v porovnaní s ním pevnejší a odolnejší. Firma Presbeton spojila prednosti oboch materiálov v jeden. Výsledkom sú betónové dlažby Natural, ktoré napodobňujú drevo tak verne, že sú od neho takmer na nerozoznanie.

Vonkajšie dlažby Natural sú charakteristické vysokou životnosťou, mrazuvzdornosťou, minimálnymi nárokmi na údržbu a ponúkajú ucelený rad jednotlivých komponentov.

Ďalšou ich výhodou, v porovnaní s exotickým drevom, ktoré sa často používa na výstavbu terás, je ich priaznivejšia cena, a to aj napriek tomu, že ide väčšinou o zákazkovú výrobu.

Systém BARK zahŕňa nielen dlažby, ale aj schody, palisády, trávne lemy, odvodňovacie žľaby, kvetináče či kocky, ktoré slúžia v priestore ako deliaci a zároveň dizajnový element. Všetky tieto ručne vyrábané prvky majú jednotný reliéf imitujúci dosky a k dispozícii sú v troch farebných vyhotoveniach: v hnedom, melírovanom béžovo-hnedom a hnedo-čiernom.

Systém BARK

Vďaka tejto kompletnej ponuke možno vytvoriť záhradu v jednotnom štýle, ktorá bude pôsobiť kompaktne a harmonicky.

Viac na www.presbeton.sk.