90-stupňové rohové riešenie s celoskleneným rohom zdvižno-posuvného systému heroal S 77 SL vo farebnom odtieni Les Couleurs® Le Corbusier 4320H gris 59 splní všetky vaše požiadavky na vyššiu mieru priehľadnosti a zaistí dokonalú harmóniu.

Panoramatický výhľad pre dokonalý zážitok z priestoru

Partneri sekcie:

Zdvižno-posuvné systémy heroal S 77 SL a heroal S 77 HI v sebe spájajú dlhú životnosť a funkčnosť s prvotriednym dizajnom a takmer neobmedzenými kreatívnymi možnosťami. Spĺňajú všetky kritériá trvalo využiteľnej, energeticky úspornej stavby aj v prípade veľkých plôch.

heroal S 77 SL: Dokonalá kombinácia priehľadnosti a tepelnej izolácie

Zdvižno-posuvný systém heroal S 77 SL otvára nové veľkoplošné dimenzie a vďaka svojej jedinečnej inovatívnej rámovej konštrukcii zaručuje maximálnu priehľadnosť. Tento systém v sebe spája pohyblivé krídlo monorail s pevným zasklením rámu pri minimálnych pohľadových šírkach.

O panoramatický výhľad z interiéru sa starajú zdvižno posuvné systémy v spojení s celoskleneným rohom.
O panoramatický výhľad z interiéru sa starajú zdvižno posuvné systémy v spojení s celoskleneným rohom. | Zdroj: heroal

Toto veľkoplošné zasklenie bez rámu s čistou líniou predstavuje takmer neviditeľný spájací článok medzi interiérom a exteriérom. Vďaka drobným a modulárnym konštrukčným detailom sa heroal S 77 SL hodí do novostavieb aj do rekonštruovaných objektov.

Jedinečný zážitok z priestoru vytvára zdvižno-posuvný systém heroal S 77 SL ako architektonický dizajnový prvok osadený vo variante 90-stupňového rohového riešenia s celoskleneným rohom z izolačného skla alebo ako krídlový roh na otváranie bez podpery v rohu. Špeciálna a osvedčená geometria krídel heroal pritom spĺňa požiadavky na tepelnú izoláciu v prípade všetkých veľkostí a hmotností krídel.

Zdvižno posuvný systém heroal S 77 SL
Zdvižno posuvný systém heroal S 77 SL | Zdroj: heroal

Navyše, vďaka štyrom úrovniam tesnenia a použitiu tesniacich rohov z EPDM na utesnenie krídel a stredového spoja zaisťuje technológia heroal optimálne výkonové vlastnosti, čo sa týka priepustnosti vzduchu a izolácie proti dažďu s vetrom.

V prípade požiadavky na ešte vyšší komfort je systém k dispozícii s lepšími izolačnými vlastnosťami: heroal S 77 SL/CC založený na optimalizovanom stredovom spoji, ktorý zaisťuje lepší izotermický priebeh, takže aj komfortnejšiu klímu v interiéru.

Zdvižno posuvné systémy heroal z trvanlivého hliníka možno optimálne skombinovať so systémami ochrany proti hmyzu a systémami proti slnečnému žiareniu.
Zdvižno posuvné systémy heroal z trvanlivého hliníka možno optimálne skombinovať so systémami ochrany proti hmyzu a systémami proti slnečnému žiareniu. | Zdroj: heroal

heroal S 77 HI: Výborne tepelne izolovaný zdvižno-posuvný systém

Označenie heroal S 77 HI má modulárny zdvižno-posuvný systém s moderným dizajnom, ktorý sa vyznačuje výbornými tepelnoizolačnými vlastnosťami. Ako veľmi účinný tepelnoizolačný systém ponúka heroal S 77 HI modulárne konštruovanú izolačnú zónu a technológiu tesnenia so štyrmi úrovňami a systémom „windstop“ na utesnenie krídla i stredového spoja.

Vďaka tomu možno dosiahnuť hodnoty UW ≥ 1,0 W/(m² . K). V konštrukčných detailoch zdvižno-posuvného systému kritického z hľadiska výhrevnej techniky sa používajú kvalitné a ekonomicky efektívne izolačné materiály.

Zdvižno posuvný systém heroal S 77 HI
Zdvižno posuvný systém heroal S 77 HI | Zdroj: heroal

Okrem vytvorenia priestranného interiéru s dostatkom svetla možno komfort bývania ešte zvýšiť vďaka tomu, že zdvižno-posuvné systémy heroal S 77 SL a heroal S 77 HI sa dajú pohodlne a takmer nehlučne otvárať motorovým pohonom. Hnací systém heroal SF Drive, ktorý je úplne integrovaný do profilov, umožňuje pohodlné ovládanie stlačením tlačidla – na želanie aj pomocou diaľkového ovládania alebo aplikácie v smartfóne.

Ovládací panel motorového pohonu heroal SF Drive
Ovládací panel motorového pohonu heroal SF Drive | Zdroj: heroal

V snahe zabezpečiť neobmedzenú mobilitu používateľov heroal ponúka tieto systémy aj ako bezbariérový variant. Kompatibilný drenážny systém heroal DS odvádza dopadajúcu povrchovú vodu bez hromadenia, aby sa zabránilo poškodeniu interiéru presakujúcou vlhkosťou.

Aj hľadiska kreativity je pri zdvižno-posuvných systémoch heroal množstvo možností. Vďaka práškovému lakovaniu hwr s vysokou odolnosťou proti pôsobeniu poveternostných vplyvov môžu mať hliníkové profily akúkoľvek RAL farbu, efektnú zušľachťujúcu povrchovú úpravu heroal SD dodávajúcu pôsobivý drevený aj moderný betónový vzhľad. Možno použiť aj exkluzívne farebné odtiene Les Couleurs® Le Corbusier. Vysokokvalitné zdvižno-posuvné dvere tak splynú s plášťom budovy.

Drenážny systém heroal DS je ideálny pri bezbariérových riešeniach a zaisťuje potrebný plošný odvod vody aby sa zabránilo poškodeniu presakujúcou vlhkosťou.
Drenážny systém heroal DS je ideálny pri bezbariérových riešeniach a zaisťuje potrebný plošný odvod vody aby sa zabránilo poškodeniu presakujúcou vlhkosťou. | Zdroj: heroal

Ďalšie informácie nájdete na: www.heroal.sk

FOTO: heroal
ZDROJ: PR článok spoločnosti heroal