titul
Galéria(6)

Každý hovorí o kvalite ale málokto si uvedomuje, úsilie, ktoré smeruje do tejto kvality

Partneri sekcie:

Pod’me sa bližšie pozrieť na naše plastové okná a dvere.

Všetko tu začína správnym výberom profilu. Profily “A” obsahujú viac materiálu, ktorý poskytuje väčšiu pevnosť, lepšiu izoláciu a lepšiu priľnavosť zaskrutkovaných komponentov. Aby sa zabránilo deformácii, všetky naše okná a dvere sú vybavené vnútorným oceľovým rámom, ktorý pri dverách, je navyše vybavený extra zvarenými rohmi. (1)

obr. 1
obr. 2
obr. 3
obr. 4
obr. 5
titul

Ďalej bolo zvolené RC2N bezpečnostné kovanie a farebná fólia z rady VEKA SPECTRAL ktorej dominantnou vlastnosťou je odolnosť voči poškriabaniu. Radi sa obklopíme modernou farebnou škálou. To, že sa človek nemusí vždy spoliehať iba na informácie od obchodných zástupcov, dokazuje testovací mechanizmus vyvinutý špeciálne pre potreby skúšania pántov. (2) Je toto všetko? To určite nie, najdôležitejšie ešte len príde a to: manipulácia, výroba a montáž.

obr. 2
obr. 2 | Zdroj: BRUVO Slovakia

Produkcia

V CNC-riadenej produkcii je kladený dôraz na úplnú prevenciu poškriabania. Každý stroj je vybavený kefami (5) alebo plsťou, aby kĺzanie materiálu nenarážalo na odpor. Pre ťažké náklady ako napríklad posuvné dvere, sme špeciálne vyvinuli podporné systémy, ktoré uľahčujú prácu a aby sa zabránilo nehodám spôsobeným príliš veľkým bremenom.

obr. 5
obr. 5 | Zdroj: BRUVO Slovakia

Doprava

Preprava po často nerovných cestách vedie k tomu, že náklad sa neustále posúva a otriasa proti sebe. Táto téma dlho spôsobovala bolesti hlavy spoločnosti BRUVO Slovakia.

Špeciálne palety s gumovou ochranou boli vyvinuté a testovali sme rôzne chrániče rohov, spojiva a rozpery, aby sme nakoniec dorazili k systému nakladania, ktorý bez problémov vydrží prepravu po celej Európe. Poslednou novinkou v tejto oblasti sú gumové kryty závesov ktoré úplne zakrývajú smerom von vyčnievajúce pánty. (3)

obr. 3
obr. 3 | Zdroj: BRUVO Slovakia

Montáž

Ked’ ste so svojím produktom spokojný, ďalším logickým krokom je jeho umiestnenie. Tu je kladený dôraz na odbornosť. Zamestnanci sú preto pravidelne posielaní na školenia na štúdium nových materiálov v súvislosti s izoláciou a upevnením.Okrem týchto vedomostí disponujú aj množstvom nástrojov ktoré sú zamerané aj na ľahkú manipuláciu s materiálmi, ktoré sa majú montovať. (4)

obr. 4
obr. 4 | Zdroj: BRUVO Slovakia

Počas prevádzky

Nová budova časom sadá a to môže zapríčiniť, že je potrebný servis. BRUVO Slovakia má na to špeciálne vybavené auto, takže servisný technik dokáže vyriešiť akýkoľvek problém v okamihu. Takto získa kvalita meno… BRUVO Slovakia

www.bruvo.sk

ZDROJ: PR článok spoločnosti BRUVO Slovakia s.r.o.