Najlepšia fasáda pre váš dom? JUBIZOL – riešenia s odporúčaním

Partneri sekcie:

Plánujete tento rok obnovu alebo dokončenie fasády vášho domu? Pre vás všetkých je tu nepreberné množstvo „zaručených riešení s najlepšou cenou“. Ako to však vlastne je?

Tradičný a dlhodobo etablovaný slovinský výrobca JUB je pojmom nielen v oblasti svojho hlavného pôsobenia interiérových farieb pod značkou JUPOL. Rovnako si svoje meno buduje aj v ďalšom segmente, a to sú riešenia pre fasády pod značkou JUBIZOL.

JUB bol jedným z prvých výrobcov, ktorý verejne deklaroval dlhoročné záruky na fasádne systémy. Každý rok prináša zlepšenia v oblasti produktového portfólia, ktoré rozširuje o produkty a riešenia nepredávajúce len samotný produkt, ale ponúka riešenia s dlhoročnými zárukami.

Zaplesnené a zariasené fasády , ktoré sú dnes veľkým problémom, dokáže riešiť na niekoľkých úrovniach.  Od toho ekonomického až po TOP riešenia so zárukami na 10 rokov.

Fasádne farby s obsahom mikrovlákien alebo ich vyhotovenie na aplikáciu striekaním, rovnako ako široká škála farebných odtieňov ponúka množstvo individuálnych nastavení s odporúčaniami pre spokojných zákazníkov.

Úspešne a efektívne rieši aj ďalší problém fasád v podobe povrchových mikroprasklín.

JUB sa nevyhýba ani kreatívnym fasádam.

S radom JUBIZOL DECOR dokážete ozvláštniť svoj dom napríklad v podobe imitácie dreva alebo striedaním extrémne hrubých a hladkých štruktúr.

Zatepľovacie systémy JUBIZOL sú už aj na Slovensku pojmom a značkou kvality.

Množstvo známych stavieb a víťazov ocenení „Stavba roka“ sa môže spoľahnúť na riešenia JUBIZOL. Ani túto sezónu to nebude inak. JUBIZOL pripravil špeciálne ceny a podmienky, aby klienti značky JUB boli spokojní nielen s kvalitou, ale aj s cenou.

JUBIZOL AEROGEL FINISH APR20 15L 25KG
JUBIZOL AEROGEL FINISH | Zdroj: JUB

Vďaka tomu do konca októbra 2021 môžete výhodne zakúpiť ucelené systémy JUBIZOL s izolantom na báze EPS s možnosťou dlhoročnej záruky.  Cenové zvýhodnenie ponúka JUB aj na TOP novinky s obsahom karbónovo-uhlíkových vlákien. Ich hybridné technológie zase vracajú dôveru v produkty, ktoré by mali v prvom rade esteticky a bezpečne ochraňovať vašu najväčšiu investíciu – bývanie. 

JUBIZOL CARBON STRONG FINISH SEP20 25KG
JUBIZOL CARBON STRONG FINISH | Zdroj: JUB

Pri riešeniach pre vašu fasádu sa rozhodnite správne aj vy.

Spoľahnite sa na JUBIZOL – riešenia pre fasádu s odporúčaním – a navyše hrajte o BONUS 1 000 €!

Zdroj: JUB

Viac info na www.jub.sk.

ZDROJ: PR článok spoločnosti JUB, a.s.