Toto inde nenájdete + šanca vyhrať 5 000 eur
Galéria(2)

Toto inde nenájdete + šanca vyhrať 5 000 eur

Najširšia ponuka spomedzi priamej konkurencie vrátane inovatívnych produktov, ktoré by ste inde hľadali márne. Bezpečne uložené vklady prinášajúce nadštandardný zisk. Právny nárok na úver s 3 % úrokom garantovaným aj 20 rokov. To všetko a oveľa viac – s istotou a bez rizika. A práva teraz aj so šancou získať 5 000 eur v hotovosti a ďalšie výhry (čítajte do konca).

Nečakať na zázrak, podniknúť správne kroky
Čakať so založenými rukami nie je ten správny prístup, ak chcete získať nové bývanie, skvalitniť to súčasné alebo znížiť náklady spojené so staršími úverovými záväzkami, či „len“ výhodne zhodnotiť dočasne voľné financie. Ak patríte do cieľovej skupiny ktoréhokoľvek z uvedených zámerov, máme pre vás zaujímavé tipy.

Viacnásobná štátna prémia + minimum poplatkov = maximálny zisk pre rodinu

Nie je to žiadna finta. Wüstenrot stavebná sporiteľňa vám ponúkne to, čo iní nemôžu. Ako jediná na trhu totiž umožňuje členom jednej rodiny (rodičom a neplnoletým deťom, maximálne až 6 osobám) sporiť spolu na jednej zmluve. Pre rodinu je to jednoduchšie, prehľadné, poplatkovo výhodnejšie a ziskovejšie. Vďaka tomu môže rodina za 6 rokov sporenia získať (pri rovnakých vkladoch) až o 600 € viac než v inej stavebnej sporiteľni. Stačí len 1 rodinná zmluva, len 1 ročný poplatok za vedenie účtu, ale všetky výhody čerpá každý sporiteľ uvedený na zmluve.

Nadštandardné zhodnotenie vkladov aj pre jednotlivcov
Opäť len vo Wüstenrot stavebnej sporiteľni vám v tomto roku vklady narastú popri 12,5 % štátnej prémii aj o 2 % vkladový úrok plus ďalší extra bonus vo výške 2 %, 3 % alebo až 4 % (podľa výšky vkladov). S produktom Istota si môžete byť naozaj istí, že úspory máte garantované a prinesú vám zisk aj bez rizika.

Pre netrpezlivých krátkodobé sporenie (s využitím na čokoľvek)

Termínované sporenie na 2 alebo na 3 roky, teda podstatne kratšie v porovnaní so štandardným 6-ročným sporením, a pritom s možnosťou využitia nasporených prostriedkov aj bez účelového obmedzenia je ďalšou netradičnou ponukou, ktorú vám (ako už asi tušíte) poskytne jedine Wüstenrot stavebná sporiteľňa, žiadna iná.

Úvery, ktorým môžete veriť

„Nekupujte“ spolu s nehnuteľnosťou aj finančné riziká, keď nemusíte. Viete, že na stavebný úver s výhodným úrokom garantovaným celé obdobie splatnosti máte dokonca právny nárok? Znamená to, že po splnení podmienok vám nemôžu odmietnuť jeho poskytnutie. K tomu neexistuje na trhu adekvátna alternatíva. Navyše, vo Wüstenrot stavebnej sporiteľne môžete:

  • využiť medziúver, resp. úver aj na kúpu stavebného pozemku alebo
  • na splatenie iného menej výhodného úveru na bývanie
  • zabezpečiť úver aj rodinným domom vo výstavbe
  • čerpať prostriedky zálohovo až do výšky 80 %
  • a ďalšie

Akoby to nestačilo
Výhody klientov Wüstenrot stavebnej sporiteľne sa ponukou kvalitných produktov nekončia. Ak si stavebné sporenie uzavriete práve v týchto dňoch, najneskôr do 31. 8. 2010, máte šancu vyhrať až 5 000 € v hotovosti, skúter a nákupné karty IKEA.

Už nemusíte riešiť dilemu, kam investovať svoje úspory. Ako majiteľ stavebného sporenia môžete posunúť kvalitu svojho života o úroveň vyššie. No nezabudnite, aj tu platí: keď dvaja (či traja) robia to isté, nie je to to isté. Najviac získate jedine vo Wüstenrot stavebnej sporiteľni!

Bližšie informácie: www.wustenrot.sk alebo telefonicky na 0800 111 123