Batéria v matnej čiernej Vás skutočne upúta.
Galéria(6)

Nová ľahkosť v kuchyni

Partneri sekcie:

Kuchynská batéria Kludi Bingo Star XS je reinterpretáciou klasického tvaru luku a zapôsobí svojím energickým a zároveň delikátnym designom.

Kuchyne už nie sú miestom, kde se len varí a umýva riad. Sú miestom stretávania sa s rodinou, sú obývačkou i herňou, ponúkajú priestor pre rozhovory, domáce úlohy a spoločenské večery s priateľmi. Design a funkčnosť kuchynského vybavenia ide ruka v ruke – až do najmenšieho detailu. Kludi Bingo Star XS, s výrazným, elegantným designom, sa hodí do každej modernej kuchyne.

Jednopáková batéria prekvapí jemnými prechodmi a štíhlymi proporciami. I napriek svojmu pôvabne zakrivenému vysokému telu, drží stabilne na dreze vďaka silnému podstavcu. Plochá, zámerne krátka bočná páka dodáva štýl a ponúka viac miesta pri dreze. Okrem toho sa kratšia rukoväť ľahko drží a umožňuje plnú kontrolu nad množstvom a teplotou vody.

Matná čierna batéria s výsuvným výtokom upúta pozornosť v každej kuchyni
Matná čierna batéria s výsuvným výtokom upúta pozornosť v každej kuchyni

Kludi Bingo Star XS je k dispozícii v dvoch verziách – s výsuvným výtokom a bez neho. V obidvoch variantách je nainštalovaný laminárny perlátor, pre mäkký, prírodný prúd, ktorý znižuje hlučnosť a zamedzuje rozstrekovaniu vody. Chrómová jednopáková batéria bez výsuvného výtoku je otočná o 360 stupňov a je skvelá pre kuchynské ostrovčeky.

S praktickým výsuvným výtokom poskytujú batérie pohodlný polomer otáčania o 230 stupňov a majú veľmi kvalitnú, oderu odolnú opletenú hadicu, v ktorej voda tečie ticho. Vyťahovací výtok možno zaaretovať. Táto vyťahovacia verzia Bingo Star XS je k dispozícii v troch štýlových farebných prevedeniach: chróm, matná čierna a matná biela. Vysoko kvalitné práškové lakovanie zo syntetickej živice v čiernej a bielej farbe je odolné voči nečistotám, škrabancom a chemikáliám. Vďaka rôznym farebným variantám možno batériu použiť ako moderný kontrast alebo diskrétne integrovať do celkového vzhľadu kuchyne. Kludi Bingo Star XS presvedčí technickými vylepšeniami, vynikajúcou kvalitou „Vyrobené v Nemecku“ a osviežujúcim designom.

www.kludi.com/sk

Batéria v matnej čiernej Vás skutočne upúta.
Vďaka praktickému výsuvnému výtoku ponúka batéria maximálny komfort
Kludi Bingo Star XS je elegantná reinterpretácia klasického tvaru luku
Kludi Bingo Star XS Vo variante matná biela pôsobí v kuchyni veľmi diskrétne
Matná čierna batéria s výsuvným výtokom upúta pozornosť v každej kuchyni