08 PARK
Galéria(5)

Bytový projekt Kopčianka

Nový rezidenčný projekt od stavebnej spoločnosti Metrostav Slovakia a.s., menom Kopčianka, prinesie 308 bytov v II. etapách výstavy. Výstavba I. etapy troch bytových domov odštartovala začiatkom roka a oficiálny predaj je spustený od 1. 2. 2021.

02 BALKON
05 RETAIL
08 PARK
10 Severná fasáda

Projekt sa navrhoval so zámerom vytvoriť nový charakter tejto rýchlo meniacej sa časti Petržalky. Jednou z hlavných predností nového bývania v Kopčianke je pestrá infraštruktúra so skvelým dopravným napojením a ľahko dostupným Starým Mestom.

Poloha v kombinácii s kvalitnou občianskou vybavenosťou, susedným rakúskym vidiekom a blízkou Viedňou umožnia budúcim obyvateľom naplno užívať svoj nový domov, či už radšej trávia čas v prírode športom alebo kultúrou v centre.

10 Severná fasáda
Zdroj: Metrostav Slovakia a.s.

Budovy sú navrhnuté tak, aby na každom poschodí boli maximálne štyri byty, čím sa podporí susedský život a dopraje obyvateľom priateľskú pohodu, no zároveň sa zachová ich súkromie. Tri plánované vnútrobloky medzi domami dotvoria príjemné prostredie a ponúknu priestor na vznik nových susedských komunít.

Aktívne prízemie s malými obchodmi, ako aj relax zóny v tieni stromov, ponúknu ďalšie možnosti pre trávenie voľného času. Byty sú riešené prispôsobivo a každý priestor je dôsledne premyslený. Každý byt má vlastnú lodžiu a výhľad do parku, na krajinu, či na mesto. Kopčianka tak ponúka skutočne príjemné bývanie v blízkosti centra.

02 BALKON
Zdroj: Metrostav Slovakia a.s.

Prezentované informácie môžete pozrieť TU

www.metrostav.sk
www.kopcianka.sk

ZDROJ: PR článok spoločnosti Metrostav Slovakia a.s.