Ilustračné foto.

Poď k nám do tímu. Hľadáme nového web editora

Píše ti to? Bavia ťa sociálne siete, vieš si zorganizovať pracovný čas, zvládneš veľa nových informácií? Pridaj sa do nášho online tímu ako web editor.

Absolvované štúdium žurnalistiky alebo podobného odboru nie je podmienkou, uprednostníme rozhľad v architektúre a stavebníctve, otvorenú hlavu a nadšenie. Nutnou výbavou úspešného uchádzača je vynikajúci písomný prejav, komunikatívnosť a chuť do nových vecí. 

Potešíme sa, keď budeš mať skúsenosť s prácou na sociálnych sieťach, s editorskou činnosťou alebo s prácou v systéme WordPress. Budeš pracovať v Bratislave v našej budove na Lamačskej ceste 45, časť práce môžeš robiť doma – je to na tebe. Garantujeme adekvátne ohodnotenie a buď si istý, že keď nám ukážeš to najlepšie, čo v tebe je, budeš spokojný aj ty.

U nás budeš v dobrých rukách. Vydavateľstvo JAGA je najväčšie slovenské vydavateľstvo so zameraním na stavebníctvo, bývanie a architektúru. Do portfólia na Slovensku patrí odborný časopis ASB, populárne časopisy Môj dom, Urob si sám, Záhrada, Tvorivé bývanie i online magazíny www.asb.skwww.zelenaobnova.skwww.mojdom.sk, www.urobsisam.skwww.zahrada.sk.

Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám životopis, motivačný list a ukážku svojej doterajšej práce na praca@jaga.sk.