image 101100 25 v1
Galéria(2)

Systemair Access – urobí z Vás experta na vetracie jednotky

Partneri sekcie:

V Systemair sa snažíme našim zákazníkom veci uľahčiť a veríme, že moderné technológie by mali byť dostupné pre každého. Preto sme vyvinuli nový regulačný systém Systemair Access.

HMI Systemair3

Systemair Access je kompletné regulačné riešenie, ktoré umožňuje optimalizovať výkon našich jednotiek Topvex a Geniox. Vďaka nemu sú moderné technológie našich jednotiek ľahko prístupné, sprístupňuje všetok ich potenciál – a zároveň zlepšuje vnútorné prostredie pre ľudí doma, v práci alebo vo verejných budovách.

Inšpirovaní jednoduchosťou dnešných smartfónov sme vyvinuli menu s logickou a intuitívnou štruktúrou. Navigácia v menu a využívanie plnej funkčnosti vzduchotechnických jednotiek Systemair je teraz jednoduchšia ako kedykoľvek predtým – či už ste profesionál alebo nie – dokážete vytvoriť  dokonalú vnútornú klímu.

Access NaviPad  – jednoduchý ako smartfón

NaviPad je ergonomický a robustný navigačný tablet vyvinutý špeciálne pre industriálne prostredia. Na intuitívne grafické užívateľské rozhranie tabletu NaviPad si zvyknete veľmi rýchlo. Pomocou jednoduchého a intuitívneho menu s ikonami na dotykovej obrazovke dokážete Vašu vetraciu jednotku monitorovať a ovládať ako skutočný profesionál. Všetky vlastnosti a funkcie jednotky sú ľahko dostupné, vďaka čomu jednotka pobeží optimálne. Výsledkom bude úspora energie a hlavne – výnimočná vnútorná klíma.

www.systemair.sk