Stacionárne kompaktné zariadenie Vitodens 111-F od spoločnosti Viessmann sa dodáva s integrovaným nabíjacím zásobníkom s objemom 100 l alebo so zásobníkom teplej vody s vykurovacou špirálou s objemom 130 l pre oblasti s tvrdou vodou.

Nový rad kotlov Vitodens 100: pokrokové a ekologické plynové kondenzačné kotly s atraktívnou cenou

Pre toho, kto by rád vymenil kotol vo svojom rodinnom dome alebo byte s nízkou investíciou, sú ideálnym riešením nové nástenné plynové kondenzačné a kompaktné kotly radu Vitodens 100.

Moderná technika ako inovatívny horák MatriX-Plus a inteligentná regulácia spaľovania Lambda Pro zabezpečujú nízku spotrebu paliva a nízke emisie CO2. To šetrí peňaženku aj životné prostredie.

S výkonmi od 3,2 do 32 kW sú nové nástenné plynové kondenzačné kotly Vitodens 100-W a Vitodens 111-W od spoločnosti Viessmann rovnako vhodné pre byty aj rodinné domy.
S výkonmi od 3,2 do 32 kW sú nové nástenné plynové kondenzačné kotly Vitodens 100-W a Vitodens 111-W od spoločnosti Viessmann rovnako vhodné pre byty aj rodinné domy. | Zdroj: Viessmann

S výkonmi od 3,2 do 32 kW (Vitodens 141-F do 25 kW) sa nové plynové kondenzačné kotly radu Vitodens 100 hodia pre byty aj rodinné domy:

  • Vitodens 100-W, nástenný kotol s malou požiadavkou na priestor, ako vykurovací alebo kombinovaný kotol,
  • Vitodens 111-W, kompaktný nástenný kotol s integrovaným nabíjacím zásobníkom z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele s objemom 46 l pre ešte vyšší komfort prípravy teplej vody,
  • stacionárny kompaktný kotol Vitodens 111-F, voliteľne s integrovaným nabíjacím zásobníkom s objemom 100 l alebo so zásobníkom teplej vody s vykurovacou špirálou s objemom 130 l pre oblasti s tvrdou vodou a
  • kompaktná energetická centrála Vitodens 141-F so solárnym zásobníkom 170 l a všetkými dôležitými komponentami pre pripojenie solárnych kolektorov.
Ako kompaktná energetická centrála má Viessmann Vitodens 141-F integrovaný 170-litrový solárny zásobník a všetky dôležité komponenty pre pripojenie solárnych kolektorov.
Ako kompaktná energetická centrála má Viessmann Vitodens 141-F integrovaný 170-litrový solárny zásobník a všetky dôležité komponenty pre pripojenie solárnych kolektorov. | Zdroj: Viessmann

Nechajte si poradiť u svojho odborného partnera firmy Viessmann alebo na www.viessmann.sk.