image 79764 25 v1
Galéria(3)

Nohy v teple, plná peňaženka – to sú radiatory RADIK RC

Partneri sekcie:

Padajúce snehové vločky sú krásne, pravda, ešte krajšie je sledovať zimu v plnom prúde za oknom, a to v miestnosti, v ktorej oceňujeme to správne tepelné zázemie. To všetko je možné s našimi novými vykurovacími telesami RADIK RC, ktoré vynikajú moderným vzhľadom a najmä nízkou energetickou náročnosoťou. Pri ich použití zveľadíte interiér každej miestnosti a súčasne ušetríte na teplých ponožkách..!

logo – kopia
Radiator RADIK RC – kopia

Všade tam, kde nechcete mrznúť
Radiátory RADIK RC slúžia k vykurovaniu rodinných domov, bytov, administratívnych a nebytových priestorov. Najmä sú vhodným nízkoenergetickým spôsobom vykurovania pre pasívne domy. Nové doskové radiátory je možné navyše kombinovať so všetkými zdrojmi tepla, včítane plynových kondenzačných kotlov alebo tepelných čerpadiel.

Striedajte nastavenia podľa ročných období
RADIK RC je prvé vykurovacie teleso s riadeným zatekaním (možnosť regulovať alebo celkom uzatvoriť prietok zadnou doskou telesa). Či už jar, leto, jeseň alebo zima – každé ročné obdobie sa prejavuje rôznymi teplotami. Priamym dôsledkom je, že v našich domoch, bytoch, či v kanceláriách, potrebujeme plne výkonné vykurovacie teleso iba počas niekoľkých týždňov v roku, inak po niekoľkonásobne dlhšiu dobu, postačuje teleso s podstatne nižším výkonom. Preto vám predstavujeme teleso RADIK RC, ktoré vám umožní nastaviť si množstvo tepla práve podľa aktuálnej potreby. Volí sa vykurovanie buď len čelnou doskou alebo obomi doskami súčasne. Následkom toho dosiahneme príjemné teplo domova, peniaze v „prasiatku“ a samozrejme znížené zaťaženie životného prostredia.

A teraz úspora v číslach
Radiátor zaručuje maximálne využitie sálavého tepla z prednej dosky, čím sa ušetrí až 15 % nákladov za energie a o 50 % zrýchlite nábeh tepla a tým i „pocitovej teploty“ v miestnosti. V prípade, ak je zadná doska vykurovacieho telesa uzatvorená, tak je chladná a funguje súčasne ako tieniaca doska, ktorá znižuje tepelné straty steny za telesom až o 33%.

Ani dizajn nie je v pozadí
Navždy zabudnite na to, že radiátor hyzdí váš moderne zariadený dom či byt! Doskové vykurovacie telesá zaberajú menej miesta, perfektne ladia s akýmkoľvek interiérom (možnosť voľby farebného vyhotovenia – až 21 farebných odtieňov), ľahko sa udržiavajú a stále poskytujú vysoký tepelný výkon. A naviac máte možnosť výberu radiátora buď s hladkou prednou doskou (s horizontálnymi prelismi alebo bez prelisov), alebo perforovanou doskou. Neváhajte a do každej miestnosti si zvoľte trebárs iný!

Viacej informácií získate na www.korado.cz

ZDROJ: PR článok spoločnosti KORADO, a.s.