Asymetrické radiátory Zehnder Yucca Asym umožňujú obzvlášť pohodlné nasunutie uterákov zo strany.

Konfigurátor kúpeľňových radiátorov

Praktická kúpeľňa sa bez radiátora nezaobíde.

Navrhnite si ho pohodlne a bez cestovania zo svojho domova v novom on-line konfigurátore, či už na sušenie uterákov, alebo na vykurovanie. Môžete si vybrať z ponuky najpredávanejších radiátorov aj noviniek od švajčiarskeho výrobcu Zehnder. Spájajú v sebe prvotriednu kvalitu, dokonalú funkčnosť a výnimočný dizajn. Vytvoria nielen teplejší, ale aj krajší domov.

Takmer všetky kúpeľňové radiátory Zehnder existujú tiež v kombinovanom alebo čisto elektrickom vyhotovení s esteticky skrytou vykurovacou tyčou, pohodlnou reguláciou vykurovania diaľkovým ovládačom a zárukou úspornej prevádzky. Spĺňajú smernicu EcoDesign.
Takmer všetky kúpeľňové radiátory Zehnder existujú tiež v kombinovanom alebo čisto elektrickom vyhotovení s esteticky skrytou vykurovacou tyčou, pohodlnou reguláciou vykurovania diaľkovým ovládačom a zárukou úspornej prevádzky. Spĺňajú smernicu EcoDesign. | Zdroj: © Zehnder Group

Prostredníctvom konfigurácie získate špecifikáciu zvoleného dizajnu, farbu a rozmer radiátora s príslušenstvom, objednávacími číslami, technickými údajmi a cenou. Po ukončení konfigurácie si návrh stiahnete v exceli alebo odošlete emailom.

Na návrhu dizajnových radiátorov Zehnder sa podieľal rad známych dizajnérov, ako napríklad známe duo King & Miranda, tvorcovia bestselleru Zehnder Kazeane.
Na návrhu dizajnových radiátorov Zehnder sa podieľal rad známych dizajnérov, ako napríklad známe duo King & Miranda, tvorcovia bestselleru Zehnder Kazeane. | Zdroj: © Zehnder Group

Poslúži vám na objednanie radiátora u najbližšieho certifikovaného predajcu dizajnových radiátorov Zehnder, ktorých prehľad získate na konci konfigurátora. V rámci dlhodobej akcie Colours free si môžete navyše zaobstarať 10 typov najobľúbenejších kúpeľňových radiátorov v 6 najžiadanejších farbách za cenu radiátora v základnej bielej farbe RAL 9016.

www.zehnder.sk