image 100452 25 v1
Galéria(4)

FENIX prezentoval na milánskom veľtrhu nové sálavé panely a svoj energetický koncept pre budovy s takmer nulovou spotrebou energie

Partneri sekcie:

Viac ako 2 400 vystavovateľov a 162 000 obchodných návštevníkov, ktorí sa vydali na veľtrh MCE - Mostra Convegno Expocomfort zo 140 krajín celého sveta potvrdilo, že odvetvie vykurovania, vetrania, klimatizácie, chladenia a vybavenia kúpeľní a toaliet neustále rastú. MCE - Mostra Convegno Expocomfort a tohtoročná novinka BIE - Biomass Innovation Expo 2018 - ponúkli množstvo príležitostí pre budovanie stabilných obchodných vzťahov.

ECOSUN GS Slim biely s madlom
Fenix energeticky koncept pre nZEB SK
FENIX na MCE Milano foto1

Rovnaké poznatky si z veľtrhu odniesla aj skupina Fenix Group, ktorá tu vystavila nové sálavé panely ECOSUN GS Slim a ECOSUN Natural.

Okrem nových výrobkov Fenix na výstave prezentoval aj energetický koncept pre budovy s takmer nulovou spotrebou energie, predstavila sa tu aj akumulačná stanicu AES 6, ktorú uvádza na trh firma AERS s.r.o. Fenix na milánskom veľtrhu vystavoval už druhýkrát a v porovnaní s premiérovou účasťou v roku 2016 jeho expozíciu navštívilo ďaleko viac zahraničných návštevníkov, prínosom boli aj nové kontakty. Veľkou pomocou bola účasť talianskeho partnera.

www.fenix.sk