radiátor Avento Frame

Dizajnové radiátory

Spoločnosť P.M.H. ponúka širokú škálu modelov a typov radiátorov českej výroby. Sú vhodné nielen do kúpeľne, ale vďaka zaujímavému dizajnu ich možno umiestniť i do chodieb, obývačiek a iných bytových priestorov.

Avento Frame

Nové požiadavky na dizajn spĺňa radiátor Avento Frame, vyrobený z vertikálnych (30 × 30 mm) a horizontálnych (20 × 20 mm) jäklov. Je inováciou klasického Aventa. Nový vzhľad mu dodalo orámovanie. Navyše je radiátor Avento Frame možné pripojiť zboku i v strede. Je vhodný na centrálne, kombinované či elektrické vykurovanie.
www.pmh-co.eu/sk/produkty/radiator-avento-frame-p66.html

Theia

Praktický pomocník s dotykom elegancie – radiátor Theia – je veľmi obľúbený vďaka svojmu vzhľadu, ktorý vnesie dotyk elegancie a luxusu do každej kúpeľne. Dômyselne navrhnutá konštrukcia radiátora umožňuje jednoduché zavesenie uterákov zboku alebo na háčiky umiestnené na 2 vertikálnych rúrkach. Radiátor má pripájací rozstup 100 mm a rozmery 500 × 940, 500 × 1 540 mm.

radiátor Theia

Možno využiť napojenie na centrálne vykurovanie, kombinované alebo pripojenie na elektrinu. Je dostupný v niekoľkých farebných vyhotoveniach a v chrómovej verzii. Možno vyrobiť i otočený variant.

www.pmh-co.eu/sk/produkty/radiator-theia-p12.html

Coral

Radiátor Coral nadväzuje na úspešný radiátor Rosendal, na ktorý sa konštrukčne veľmi podobá. Vyznačuje sa opäť dômyselným rozložením háčikov na jednoduché zavesenie uterákov. Vyrába sa vo verzii s tromi, štyrmi až šiestimi rúrkami s priemerom 26 mm. Dostať ho v chrómovom vyhotovení.

Radiátor Coral

Výška radiátora Coral je 1 200 mm. Šírka môže byť 200, 275, 350, 425 mm. Radiátor je možné pripojiť ako na centrálne, kombinované, tak i elektrické vykurovanie.

www.pmh-co.eu/sk/produkty/radiator-coral-p17.html

Kares

Vertikálny sušiak Kares si nájde uplatnenie vo všetkých kúpeľniach bez ohľadu na veľkosť alebo usporiadanie. Vyberte si počet sušiakov Kares a podľa svojich predstáv ich umiestnite do radu alebo samostatne. Kares je doplnený o dizajnové háčiky, aby sa dali ľahko zavesiť uteráky.

Vertikálny sušiak Kares si nájde uplatnenie vo všetkých kúpeľniach

Kares je vybavený jedinečným samoregulačným elektrickým káblom PTC na dosiahnutie konštantnej teploty 55 °C na povrchu sušiaka bez ohľadu na okolité podmienky. Zákazník má na výber skryté elektrické pripojenie alebo pripojenie pomocou kábla.

Sušiak je dostupný s veľkosťou 90 mm na šírku a 150 cm na výšku v troch povrchových úpravách – chróm, zlatá a čierny lak.
www.pmh-co.eu/sk/produkty/susiak-kares-p34.html

Nestor

Tento sušiak sa vyrába v troch veľkostiach s výškou 1 500 a šírkou 200 , 300, 400 mm v povrchových úpravách chróm, štruktúrovaná čierna a štruktúrovaná biela. Ohrieva sa vykurovacím káblom a pripája pomocou skrytého kábla za panelom.

sušiak Nestor

Vypínač sa nachádza na spodnej strane sušiaka. Je doplnený dvomi radmi háčikov na ľahké zavesenie uterákov.
www.pmh-co.eu/sk/produkty/susiak-nestor-p54.html

www.pmh-co.cz