Ocenená aplikácia multiMATIC

Aplikácia Vaillant dostala prestížne ocenenie Red Dot Award 2018

Mobilnú aplikáciu Vaillant multiMATIC ocenili v prestížnej súťaži Red Dot Award 2018 v kategórii interface design. Firmy a projektanti zo 45 krajín prihlásili do súťaže viac ako 8 600 inovatívnych projektov. Porota zložená z 24 medzinárodných expertov ocenila tie, ktoré zaujali svojim dizajnom a kreativitou.

Vykurovanie, prípravu teplej vody, ventiláciu či chladenie – to všetko je možné v domácnosti nastavovať prostredníctvom aplikácie multiMATIC a mobilného zariadenia. Experti značky Vaillant sa pri jej tvorbe sústredili na potreby používateľov a využili svoje skúsenosti s cieľom vytvoriť maximálne prijateľný interface.

Použité ikony umožňujú bez rozmýšľania porozumieť ako aplikácia funguje a naplno využiť jej možnosti. Jej využívanie je intuitívne, dáta týkajúce sa systému sú jednoduché a zrozumiteľné. Časové programy sú taktiež zadefinované jednoducho a k dispozícii sú aj špeciálne funkcie.

Aplikácia zároveň ponúka prehľadné porovnanie spotreby plynu a elektriny. Je dostupná zadarmo v AppStore pre system iOS alebo v Google Play pre Android.

Zdroj: Vaillant Group Slovakia, s.r.o.