Kúpeľňa snov: objavte nové sprchové zásteny DIVERA od SanSwiss!

SanSwiss prichádza s novým radom sprchových zásten DIVERA, ktorý ponúka nadčasovosť, vysokú kvalitu, do detailu premyslenú funkčnosť a tiež maximálnu flexilibitu – vďaka modulárnemu systému. SanSwiss vyrába v tomto rade krídlové, posuvné a zalamovacie sprchové dvere, ktoré je možné kombinovať s variabilnými pevnými stenami v rovine (pre veľkorysý vstup) a s bočnými stenami.

Sprchové kúty DIVERA je možné vyrobiť aj na mieru – s atypickými šírkami či výškami, s výrezmi, so skosením či skrátenou bočnou stenou napr. pre napojenie na vaňu. Možné sú aj sprchové kúty v tvare U-montáže (sprchové dvere v kombinácii s bočnou stenou alebo bočnými stenami).

V ponuke SanSwiss nájdete aj stále obľúbenejšie Walk-in zásteny. Samostatné pevné steny typu Walk-in je možné doplniť aj o otočné steny, ktoré čiastočne zamedzia striekaniu vody zo sprchovacieho priestoru.

Atypický sprchovací kút DIVERA, aluchróm, číre sklo l Jednokrídlové dvere s pevnou stenou v rovine, bočná stena s výrezom a so skosením
Atypický sprchovací kút DIVERA, aluchróm, číre sklo l Jednokrídlové dvere s pevnou stenou v rovine, bočná stena s výrezom a so skosením | Zdroj: SanSwiss

Krídlové sprchové dvere sa otvárajú von aj dovnútra, posuvné sprchové dvere disponujú odklápacím systémom pre ľahké čistenie a zalamovacie dvere sú ideálne do malej kúpeľne. Montáž sprchovej zásteny DIVERA je jednoduchá vďaka vyrovnávaciemu profilu, ktorý umožňuje prestaviteľnosť až 60 mm. Čo ocenia nielen majitelia kúpeľní s krivými múrmi, ale aj vyznávači rýchlej a jednoduchej montáže.

Sprchovací kút DIVERA, aluchróm, dekor skla Screen l Jednodielne posuvné dvere s pevnou stenou v rovine, bočná stena
Sprchovací kút DIVERA, aluchróm, dekor skla Screen l Jednodielne posuvné dvere s pevnou stenou v rovine, bočná stena | Zdroj: SanSwiss

SanSwiss vyrába sprchové kúty DIVERA v tradičnom aluchróme s čírym sklom a s novými dekórmi skiel Screen a biele linky. Všetky sklá sú opatrené antiplakovou úpravou Aquaperle. Čistenie sprchovej zásteny nebolo nikdy jednoduchšie!

Sprchové zásteny DIVERA nájdete na webových stránkach SanSwiss.

Inšpiráciu pri plánovaní Vašej kúpeľne hľadajte na instagramovom účte @sanswiss_slovakia!

Zdroj: SanSwiss