Rôzne povrchy dlažby pre každý štýl

Partneri sekcie:

Dlažba dotvára celkový́ dojem prostredia, a preto jej výber určite netreba podceniť. Na výber máte z množstva farieb, tvarov či veľkostí. Vedeli ste, že existujú aj rôzne povrchy jej spracovania?

Veľmi elegantne pôsobí dlažba s hladkým povrchom, ktorú môžete použiť takmer všade. Či už na tvorbu záhradných chodníkov, terás alebo v okolí bazénov. Presne taká je aj dlažba Intak, novinka od spoločnosti Premac. Vyrába sa v dvoch formátoch, ktoré môžete navzájom kombinovať a vytvoriť tak kreatívnu dláždenú plochu.

INTAK dlažba sivo grafitová
INTAK dlažba sivo grafitová | Zdroj: Premac

O čosi drsnejší povrch ponúka nová dlažba Intak aquflair s vymývaným povrchom. Tvorí ho jemná kamenná drvina zo špeciálne zladených zŕn prírodného kameňa. Aj napriek svojej drsnosti pôsobí táto dlažba veľmi esteticky a dodáva každej záhrade moderný vzhľad. Je dostupná až v troch farebných vyhotoveniach, čím perfektne zapadne do akéhokoľvek exteriéru.

INTAK sivo grafitová
INTAK sivo grafitová | Zdroj: Premac
INTAK aquaflair biely mramor
INTAK aquaflair biely mramor | Zdroj: Premac

Všetky dlažby sú svojim tvarom a hrúbkou 8 cm vhodné na pravidelné zaťažovanie aj vozidlami nad 3,5 tony. Ich ďalšou výhodou je dvojitý zámok, tzv. Doppelnocken. Ten zabezpečuje pevné spojenie dlažobných kociek, ktoré oceníte aj pri svahovitých terénoch.

www.premac.sk