CADURA CA132xCAT on W20AL 2020 U montage small

Obľúbené sprchové kúty CADURA v nových farbách

SanSwiss vytvoril sprchové zásteny, ktoré vynikajú nielen výrazným dizajnom, ale aj prepracovanou ergonómiou a vysokofunkčnými riešeniami. CADURA je teraz dostupná aj v žiarivej zlatej (GOLD LINE), výraznej matnej čiernej (BLACK LINE) a v nadčasovej bielej farbe (WHITE LINE).

Moderné ergonomické držadlo, dodávané pre krídlové aj posuvné dvere, je v úplnom dizajnovom súlade s pántmi, kovaním aj profilmi s decentnými hranami. Hlavné pohľadové diely vyrába SanSwiss vždy v príslušnej farbe – zlatej, čiernej alebo bielej.

Len tak môže vzniknúť dokonalý súlad. CADURA sa vyrába zo 6 mm tvrdeného bezpečnostného skla s antiplakovou úpravou skla Aquaperle (na vnútornej strane skla). Vďaka Aquaperle sa stekajúca voda neusadzuje na skle, ale hladko steká dole.

Čistenie sprchového kúta nikdy nebolo jednoduchšie. Sprchové zásteny CADURA sú dostupné z tradičného číreho skla, na zaistenie súkromia odporúčame originálny dekor Shade (biela sieťotlač na vonkajšej strane skla). Sprchové zásteny CADURA od spoločnosti SanSwiss sú tiež výsledkom mnohoročných inovácií v technických riešeniach.

CADURA CA13GCA13D 2020 small
Cadura rohový vstup s dvojdielnymi krídlovými dverami CA13G + CA13D | Zdroj: Sanswiss

Krídlové dvere radu CADURA sa otvárajú von aj dovnútra a disponujú integrovanými pántami uľahčujúcimi čistenie. Posuvné dvere modelov CADURA sú vybavené tzv. ,,soft open/close“ systémom na ľahké i tiché otváranie a zatváranie dverí.

Ergonomické madlo sprchovej zásteny CADURA bolo navrhnuté na základe najnovších trendov. Je nielen dizajnové, ale predovšetkým funkčné a použiteĺné pre posuvné aj krídlové dvere. Posuvné dvere možno ľahko čistiť vďaka praktickému systému odklápania. Štandardná výška sprchovej zásteny CADURA je komfortných 2 000 mm.

Sprchové zásteny radu CADURA je možné vyrobiť aj v neštandardných variantoch – SanSwiss je špecialistom na atypické riešenia. Inštalácia je možná ako na dlažbu, tak na vaničku.

BLACK LINE CADURA CAW2 2020 SHADE small
Cadura pevná stena samostatná s posuvným dielom CAW2  | Zdroj: Sanswiss

Sprchové zásteny nielen do veľkorysých kúpeľní

Do veľmi priestrannej kúpeľne, ale aj do wellness centier odporúča SanSwiss originálne riešenie – spojenie sprchových dverí s dvomi bočnými stenami, tzv. U-montáž. Sprchová zástena môže byť umiestnená voľne do priestoru, okrem komfortného sprchovanie ponúka aj veľkú šírku vstupu. Aj tu je možná kombinácia číreho skla a skla Shade.

GOLD LINE CADURA CA2CCAT2 2020 small
Cadura dvojkrídlové dvere CA2C, bočná stena CAT2 | Zdroj: Sanswiss

Trendové walk-in zásteny

CADURA je dostupná aj ako čím ďalej populárnejšia WALK-IN verzia. Buď ako samostatná walk-in zástena s posuvným dielom (vrátane ,,soft open/close“ systému), alebo ako pevná stena doplnená o otočnú bočnú stenu, ktorá čiastočne zamedzí striekaniu vody zo sprchovacieho priestoru. Vaša kúpeľňa bude vyzerať vzdušne, priestranne a štýlovo.

WHITE LINE CADURA CAE2GCAE2D 2020 small
Cadura rohový vstup s dvojdielnymi posuvnými dverami CAE2 | Zdroj: Sanswiss

Dokonalá kombinácia sprchovej zásteny CADURA a novej vaničky LIVADA

Ak preferujete v kúpeľni čistý dizajn a zároveň sa nechcete vzdať výhod sprchovej vaničky, sprchový kút CADURA najlepšie doplní vanička LIVADA. Superplochá vanička LIVADA má výšku len 35 mm a 37 mm, čo znamená čistý dizajn pre vašu kúpeľňu aj ľahký prístup do sprchovacieho priestoru. Vanička LIVADA je vyrobená z kvalitného liateho mramoru. Znesie aj vyššiu záťaž – perfektná stabilita dna vaničky je garantovaná aj pri zaťažení 150 kg. Sprchová vanička LIVADA tlmí hluk a poskytuje tepelnú izoláciu.

www.sanswiss.cz/sk

Zdroj: PR článok Shadow Sys s. r. o.