Geberit Innovation Days

Unikátne prepojenie reálneho výstavného stánku House of Geberit a pohodlnej online návštevy.

V dňoch 14. – 16. 4. 2021 sa uskutočnilo podujatie Geberit Innovation Days, na ktorom popredný výrobca sanitárnych výrobkov odprezentoval svoje inovácie na úplne novej platforme. Napriek aktuálnej  situácii bol vybudovaný skutočný výstavný stánok, z ktorého boli vysielané online vstupy.

Zaujímavosťou je, že bol postavený výlučne z inštalačných systémov Geberit, ktoré sa používajú na stavbu predstien v kúpeľniach. Aj preto dostal meno House of Geberit.

Zdroj: Geberit

Na ploche vyše 300 m2 boli predstavené nové výrobky, riešenia a technológie a odborníci zo spoločnosti Geberit ich priblížili vo svojich priamych vstupoch. Do výstavného stánku boli prizvaní aj hostia z praxe, napríklad zo stavebnej firmy alebo projekčnej kancelárie, aby sa podelili o svoje skúsenosti s používaním systémov Geberit pri svojej každodennej práci.

Zdroj: Geberit

O súčasných trendoch v kúpeľňovom dizajne  porozprávala Tilla Goldberg, partnerka spoločnosti Ippolito Fleitz Group, ktorá patrí medzi najprestížnejšie firmy v oblasti interiérovej architektúry súkromných rezidencií, hotelov a reštaurácií. Podujatie sa uskutočnilo v 35 krajinách a stretlo sa s veľmi pozitívnym ohlasom.

Zdroj: Geberit

Ak ste podujatie Geberit Innovation Days nestihli, neváhajte navštíviť našu webovú stránku, kde okrem zostrihu najzaujímavejších tém nájdete aj 360° virtuálnu prehliadku stánku House of Geberit.

www.geberit.sk/gid-event

ZDROJ: PR článok Geberit Slovensko s.r.o.