Elektrické radiátory Zehnder pre dostatočný tepelný komfort

Ani na jar a na jeseň, keď sa ešte nevykuruje celý dom či byt, nie je potrebné robiť z hľadiska dostatočného tepelného komfortu v interiéri žiadne kompromisy. Elektrické radiátory Zehnder totiž poskytujú príjemné teplo bez toho, aby musel byť zapnutý celý vykurovací systém, a navyše sú významne energeticky účinné.

Spájajú v sebe prvotriednu „švajčiarsku“ kvalitu a estetický vzhľad. Ten nie je nijako narušený ani pri radiátoroch na elektrické alebo kombinované vykurovanie, lebo elektrická vykurovacia patróna je už vo výrobe vstavaná v radiátore a je úplne skrytá alebo opticky zladená s tvarom vykurovacieho telesa.

Radiátory Zehnder vyhovujú európskej smernici EcoDesign, ktorá kladie vyššie nároky na vybrané výrobky práve vrátane elektrických radiátorov. Nariadenie vyžaduje najmä nízku spotrebu elektrickej energie v pohotovostnom režime. Okrem toho umožňuje aj komfortnú prevádzku vďaka možnosti nastavenia individuálneho denného a týždenného programu či funkcie detekcie otvoreného okna.

Zdroj: © Zehnder Group

Vykurovacia tyč RACY s diaľkovým ovládačom Model 2 v sebe spája krásu a inteligenciu – a je rafinovane integrovaná v modeloch Zehnder Kazeane, Zehnder Forma Asym i Zehnder Subway.

Prehľad elektrických radiátorov nájdete na stránkach Zehnder