Advantix Cleviva v nových farbách

Popularita netradičných a neopozeraných farieb v interiérovom dizajne stúpa a prirodzene prenikla aj do návrhov kúpeľní. Týmto aktuálnym trendom sa novo prispôsobuje sprchový žliabok Advantix Cleviva, ktorý je teraz k dispozícii okrem základnej farby ušľachtilá oceľ tiež vo farbách antracit, pozlátená, champagne a medená.

Farby predstavujú skvelý spôsob, ako rýchlo dodať nielen kúpeľniam dojem útulnosti a elegancie. Avšak ich výber by mal vždy zapadať do hlavnej koncepcie celého domu alebo bytu. Všetci, ktorí nie sú ešte celkom pripravení dať v kúpeľni zbohom osvedčeným odtieňom bielej, môžu využiť decentného lokálneho zvýraznenia, napríklad formou farebného sprchového žliabku.

Jemné kontúry, špičkový dizajn, kvalitný materiál a správne zvolený farebný odtieň dokážu v sprche vytvoriť skutočne ojedinelý harmonický efekt.

Úžasný kontrast. Sprchový žliabok Advantix Cleviva je teraz k dispozícii v modernej antracitovej a ďalších netradičných farbách. | Zdroj: Viega

Pôsobivý účinok

Sprchový žliabok Advantix Cleviva je teraz k dispozícii v dvoch pohľadových variantoch a vo vyhotovení z ušľachtilej ocele a štyroch ďalších farbách. Čisté a vysoko kontrastné priestory vytvoríte pomocou ušľachtilej ocele a antracitu. Hrejivú a útulnú atmosféru naopak vykúzlite so zlatým, medeným, prípadne champagne odtieňom. Viazať sa pritom nemusíte na ani jeden.

Všetkých, ktorí nenávidia stereotypy, dozaista poteší fakt, že vkladací rošt sprchového žliabku možno ľahko vymeniť a farebné aj tvarové vyhotovenie tak prispôsobovať podľa vašej nálady alebo napríklad podľa ročného obdobia.

Podľa zvoleného variantu odvádza elegantne tvarovaný vkladací rošt vodu jedným alebo dvoma otvormi. | Zdroj: Viega

Spoľahlivosť a jednoduchosť

Na rozdiel od tradičných sprchových žliabkov odvádza Advantix Cleviva vodu cez úzky profil do centrálneho podlahového odtoku. Odtokový profil má vnútorný sklon a voda tak spoľahlivo steká k elegantne tvarovanému vkladaciemu roštu s jedným alebo dvoma vtokovými otvormi okrúhleho, resp. hranatého tvaru.

Sprchovací žliabok je k dispozícii v štandardných dĺžkach 800, 1000 a 1200 mm, ale možno ho skrátiť na ľubovoľnú dĺžku až na iba 300 mm, alebo naopak podľa potreby neobmedzene predlžovať zložením viacerých žliabkov za sebou. Inštaláciu je možné vykonať priamo ku stene, ľubovoľne v priestore alebo ako odtok uprostred sprchy.

www.viega.sk

 

ZDROJ: PR článok spoločnosti Viega s.r.o.