Kalendár podujatí

Nahrávam podujatia

« Všetky podujatia

  • Toto podujatie už prebehlo

Akreditované školenie na MŠVVaŠ: Rozpočtovanie a kalkulovanie stavebných prác

21. marca - 22. marca

Exkluzívne školenie od spoločnosti CENEKON, akreditované na Ministerstve školstva, vedy, výskumu a športu SR v zmysle zákona 568/2009 o celoživotnom vzdelávaní. Absolvent kurzu získa osvedčenie o absolvovaní akreditovaného vzdelávacieho programu a bude zapísaný do interného registra účastníkov ďalšieho vzdelávania na stránke Ministerstva.

Školenie prebieha formou prednášok, diskusie a praktických ukážok v programe určenom pre oceňovanie stavebných prác. Poslucháči počas kurzu nepracujú na počítači.

V cene školenia sú tlačené materiály, ku ktorým sa môžete kedykoľvek vrátiť a obed s občerstvením pre oba školiace dni pri prezenčnej forme školenia.

Po úspešnom absolvovaní záverečného testu získate osvedčenie v zmysle zákona o celoživotnom vzdelávaní a pečiatku spolu s jej elektronickým návrhom. Tú môžete využiť vo svojich projektoch a jednoducho tak preukázať absolvovanie akreditovaného vzdelávania.

Pre bližšie informácie nás kontaktujte na skolenia@cenekon.sk alebo na telefónnom čísle +421 (0)2 / 62 80 10 92. Detail vzdelávacieho programu si môžete pozrieť na stránke Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky.

Prihlášku nájdete na www.kros.sk/kros-academy

Detaily podujatia

Začiatok:
21. marca
Koniec:
22. marca
Typ podujatia:

Miesto konania

HOTEL COLOR ***
Pri Starom mýte 1
Bratislava, Slovensko 831 04 Slovensko
+ Google Map