image 95450 25 v1
Galéria(10)

Výstava AUDIO, VIDEO, DOMÁCE KINO 2017 sa blíži!

Partneri sekcie:

Bratislavská jeseň je tradične najobĺúbenejším ročným obdobím všetkých hifistov, audiofilov a nadšencov kvalitnej spotrebnej audio – video – hifi  techniky. Aj v tomto roku sa predstavia najnovšie trendy v tejto oblasti. Slovenskí ale aj českí vystavovatelia si na túto jedinečnú výstavu prinesú len to najlepšie čo sa dá vidieť a počuť.

AVDK2017 Moon Stack 700i 650D
AVDK2017 Moon Stack 700i 650D 2
AV vystava 2017 reprak legacy
beolab 90 bang olufsen
canton gle 496 Makassar
Kii Audio THREE
McIntosh MA9000
Primare I35 CD35 PRISMA

Platan audio, hlavný partner výstavy, prinesie na výstavu okrem iného aj legendárnu značku Legacy, amerického výrobcu high-end reproduktorov. Konkrétne model Legacy WHISPER XDS. (na obr). Okrem špičkových reproduktorov aj od ostatných svetových výrobcov budú na výstave aj rôzne high-end zosiľňovače, napríklad od výrobcu MOON. (obr).

Na výstave budú mať svoje miesto samozrejme tradičné gramofóny, zosiľňovače, receivery, high-endové multimediálne prehrávače, cd prehrávače, streamboxy, systémy domáceho kina, reproduktory, nové 4K televízory, slúchadlá, prenosné bezdrôtové reproduktory, satelitná technika, predaj LP platní, elektrónkové prístroje, aj od iných výrobcov a vystavovateľov. Všetko bude zapojené, všetko bude hrať a Vy si budete môcť vychutnať príjemný zážitok ako v koncertnej sále.

Pre skôr narodených bude na výstave aj prezentácia starých kotúčovýych magnetofónov a aj značka TESLA “muzeum” bude mať svoje tradične zastúpenie.
Vstupenky sú v predaji iba na výstave a sú zlosovateľné!

Výstava Audio, Video, Domáce kino sa bude konať 28. – 29. októbra 2017, v hoteli Crowne Plaza Bratislava a Falkensteiner Hotel Bratislava, od 10.00 do 18.00 h.

Medzi oboma hotelmi bude zabezpečená bezplatná kyvadlová doprava vozidlami BMW i3, ktoré zabezpečí spoločnosť Group M – objavte svet BMW.

Oplatí sa prísť a vychutnať si výnimočnú atmosféru.
Viacej info na www.audiovideokino.sk