Sprchové zásteny TOP-LINE a TOP-LINE S od SanSwiss: Komfort a štýl v mnohých variantoch

TLS BLACK LINE
Zdroj: SanSwiss

Kvalitné materiály, široký výber profilov i skiel a nadčasový dizajn za prívetivú cenu - to sú sprchové zásteny TOP-LINE a TOP-LINE S od SanSwiss. Prednosťou je tiež jednoduchá montáž a variabilita prevedení. Obľúbené sprchové kúty rady TOP-LINE ponúkajú širokú škálu štandardných i atypických prevedení.

Sprchové dvere sú krídlové s otváraním von (prípadne i dovnútra podľa modelu), posuvné alebo zalamovacie. Štandardná výška je 1900 mm.

TOP LINE S
TOP LINE S | Zdroj: SanSwiss

TOP-LINE S sú vyššou a robustnejšou „sestrou“ radu TOP-LINE. Štandardná výška je 2000 mm, hrúbka skla je 6 mm. Novinkou radu je štvrťkruhová sprchová zástena TLSR s rádiusom 550 mm. V ponuke v najobľúbenejšom čírom skle.

TOP LINE
TOP LINE | Zdroj: SanSwiss

Všetky sklá SanSwiss sa štandardne dodávajú s antiplakovou úpravou Aquaperle, ktorá minimalizuje usadzovanie vodného kameňa a nečistôt na skle. Posuvné dvere týchto sprchových zásten je možné odklopiť, čo výrazne uľahčuje ďalšie čistenie.

V ponuke je niekoľko farebných variantov profilov (pohľadové dieliky sú chrómované okrem matnej čiernej kolekcia BLACK LINE) a rôzne dekory skiel pre zaistenie súkromia alebo originálny vzhľad sprchovej zásteny.

Vyberte si svoju variantu sprchovej zásteny SanSwiss z pohodlia domova v našom praktickom konfigurátore.